Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2361 miejsce

Ptasia FOTOzima. Zrób zimowe zdjęcie ptaka i wygraj! [KONKURS]

Z okazji "Zimowego Ptakoliczenia" wspólnie z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Ptaków organizujemy konkurs fotograficzny "Ptasia FOTOzima". Do 10 lutego będziemy czekać na Wasze zimowe zdjęcia ptaków. Na zwycięzcę czeka zestaw kosmetyków Tołpa oraz książki "Wyspa kormoranów" i "Bezkrwawe łowy".

Sikory bogatki / Fot. By Anatoly Vlasov (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsJuż w najbliższy weekend w dniach 24, 25 i 26 stycznia Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków organizuje "Zimowe Ptakoliczenie". Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs fotograficzny "Ptasia FOTOzima". Na czym będzie on polegał?

Przez trzy tygodnie, od 20 stycznia do 10 lutego 2014 r., będziemy czekać na Wasze zimowe zdjęcia ptaków. Możecie publikować je poprzez formularz "Dodaj galerię" lub przesyłać na redakcyjny adres mailowy redakcjaw24@wiadomosci24.pl z tytułem "Ptasia fotozima".

Zobacz galerię konkursowych zdjęć!

 / Fot. Okładka Na konkurs możecie przesłać od 1 do 10 fotografii. Redakcja wybierze z nich jedno najlepsze zdjęcie i zamieści je w specjalnej konkursowej galerii. 11 lutego redakcja wybierze autora zwycięskiej fotografii, w którego ręce trafi zestaw ekologicznych kosmetyków Tołpa, album "Bezkrwawe łowy" oraz książka "Wyspa kormoranów". 11 lutego ruszy również głosowanie użytkowników. W specjalnie wyselekcjonowanej galerii znajdzie się 15 najlepszych zdjęć. Dla trzech zwycięzców głosowania użytkowników przewidzieliśmy dwa egzemplarze "Wyspy kormoranów" oraz jeden album "Bezkrwawe łowy".

Przebieg konkursu:
20 stycznia - 10 lutego - etap zgłoszeń
11 lutego - ogłoszenie nazwiska zwycięzcy konkursu przez redakcję
11 lutego - 25 lutego - głosowanie użytkowników
26 lutego - ogłoszenie nazwisk zwycięzców głosowania użytkowników

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz organizowanym przez OTOP "Zimowym Ptakoliczeniu"!

Odliczanie do "Zimowego Ptakoliczenia"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Tak Sławku zachowujemy się w naszym środowisku, że nie zauważamy piękna przyrody. I to wale nie musimy wyjeżdżać w poza miejskie zakątki, jest wiele ciekawych okazów przyrodniczych w samych miastach, które się zmieniają i co trzeba przyznać na lepsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Piotrze, świetnie to przedstawiłeś i ja to tak sobie wyobrażałem. Bo tu właśnie o to chodzi. O ten kontakt z przyrodą, jej pięknem, które trzeba poznawać, mało, przekazywać je dzieciom, swoim wnukom itd. A co do liczenia, wiadomo, musi być jakiś cel, żeby wszystkich zainteresować, nauczyć obserwacji, poznać ich gatunki, zwyczaje...itp. Chodzi o to, żeby "zaszczepić" w nich, dzieciach, wnukach, tego co piękne. Umiłowania otaczającej nas przyrody...tak mi się wydaje. Sam to czynię od wielu lat. To obecne tempo życia, zagonienie za naszymi codziennymi sprawami, utrudnia nam to. My sami musimy znaleźć na to czas...Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sławku, oczywiście to nie jest liczenie "co do sztuki", na stronie OTOP-u jest przedstawiony sposób liczenia, a że to zabawa, to rzecz zrozumiała. Spacery rodziców z dziećmi i poznawanie gatunków ptaków, ich śpiewu pod okiem doświadczonych przewodników - ornitologów zapewne jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślcie o mnie co chcecie, ale dla mnie to całe "Zimowe Ptakoliczenie" bardziej mi się kojarzy ze świetną zabawą na świerzym powietszu niż tym całym liczeniem i może tu właśnie o to chodzi...:) Bo do tej pory mam "mieszane uczucia", no bo jak można policzyć Ptaki...wielce wątpliwym..(???) Serdecznie pozdrawiam i piąteczkę zostawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.