Facebook Google+ Twitter

"Ptasia majówka" nad "Stawem Zacisze" w Knurowie

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zorganizowało w niedzielę w całym kraju "Ptasią majówkę". Spośród 49 tras, jakie znalazły się na liście OTOP-u, zagościliśmy w Knurowie-Krywałdzie na ścieżce przyrodniczo-dydaktycznej nad "Stawem Zacisze".

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Krywałdzką trasą uczestników oprowadziła ornitolog Aleksandra Sokół. Dowiedzieliśmy się, jakich ptaków możemy spodziewać się, na co zwrócić szczególną uwagę oraz zapoznaliśmy się z sylwetkami ptaków. Fot. Piotr A.
Krywałdzką trasą uczestników oprowadziła ornitolog Aleksandra Sokół. Dowiedzieliśmy się, jakich ptaków możemy spodziewać się, na co zwrócić szczególną uwagę oraz zapoznaliśmy się z sylwetkami ptaków. Fot. Piotr A.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Aleksandra Sokół
  • Aleksandra Sokół
  • 24.05.2012 20:38

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w Ptasiej Majówce i zapraszam na kolejną wycieczkę z okazji Europejskich Dni Ptaków w październiku 2012.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I wzbogacili uczestnicy swą wiedzę o ptaki, które zobaczyli, co jest udokumentowane, gdyż z takiego spaceru zostaje przesłany do OTOP-u sprawozdanie. Natomiast wykonywanie zdjęć ptaków pozostawiam fachowcom od ptasiej fotografii, nie mojej skromnej osobie. Z pozdrowieniami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
graK
  • graK
  • 22.05.2012 08:08

No, ale kilka ptaszków (a nawet choćby tylko jeden) by się przydały, by udowodnić, ze wycieczkowicze faktycznie wzbogacili swoja wiedzę nie tylko o ptasie sylwetki na papierze.
Pozdrawiam - gra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z pewnością pan Andrzej by zobaczył, nie przez lupę, lecz na własne oczy, gdyby zaszczycił swą osobę na knurowskim spacerze. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jastrząb
  • jastrząb
  • 21.05.2012 14:37

albo odleciały albo na grillu wylądowały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.