Facebook Google+ Twitter

Publicysta Jerzy Jachowicz: Palikot to zaraza, sługa Tuska

Konserwatywny publicysta Jerzy Jachowicz bardzo krytycznie ocenia polityczną działalność Janusza Palikota i apeluje do innych: "Nie dajcie się nabrać. Palikot to sługa Tuska".

 / Fot. PAP/Grzegorz JakubowskiJachowicz odniósł się do ostatniej propozycji Palikota - zgłoszenia członka swojej partii do komisji ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Zdaniem publicysty, Macierewicz postąpił słusznie, odmawiając przyjęcia do swojego zespołu Marka Poznańskiego: "Można być niemal na sto procent pewnym, że Palikotowi nie chodzi o merytoryczny udział w pracach, lecz o klasyczną rozbijacką robotę. O stworzenie możliwości organizowania prowokacji. O naigrawanie się z wysiłków zespołu i sparaliżowanie jego prac" - pisze Jachowicz.

Czytaj także: Przeciwnicy ACTA protestowali w Warszawie. Palikot na doczepkę

Przypomina również, co Palikot mówił o katastrofie smoleńskiej - od samego początku winą obarczał Lecha Kaczyńskiego, a od jego rodziny domagał się przeprosin. Palikot ponadto często atakował tych, którzy podważali ustalenia rządowe i domagali się prawdy w sprawie katastrofy smoleńskiej. Na tej podstawie Jachowicz uważa, że tak naprawdę Palikotowi nie zależy na uczciwej pracy w zespole Macierewicza.

Według niego Palikot to marionetka Tuska: "Nie dajmy się zwieść pozorom, kiedy widzimy Palikota, który jak błazen biega po Sejmie i demonstruje na różne sposoby, że jest przeciw podpisaniu przez rząd umowy ACTA. Jako wieloczynnościowy sługa Tuska odgrywa subtelną rolę kanalizowania ostrych negatywnych nastrojów społecznych wobec rządu" - możemy przeczytać na niezależnej.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (62):

Sortuj komentarze:

myNaród
 • myNaród
 • 30.01.2012 20:36

J23 Dzisiaj 12:58
dobrze, że ci przykro, bo posługujesz się instrukcją dezinformacji
aktualną w okresie 10.kwietnia 2010 do 30 kwietnia 2010.
twoja wersja już od ponad roku nie jest zalecana przez mataczy z PO.
Poproś o nową instrukcję, bo od 30 kwietnia 2010 rok wiele się zmieniło

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bil Chicok
 • Bil Chicok
 • 30.01.2012 19:29

No cóż ,i w Chicago dupków jak widać nie brakuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maks
 • Maks
 • 30.01.2012 18:31

No to niezły burdel w tym waszym szpitalu siostro macie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
siostra
 • siostra
 • 30.01.2012 13:06

@ Adam nie kłam !!!!!!! Jestem pielęgniarką żadnych podwyżek 2005-2007 nie było ,BYŁY STRAJKI .Podwyżki dostali lekarze Za PO PIELĘGNIARKI mają kontakty i zarabiają drugie tyle . Tak ci nabredzili w tym rydzykowym medium ,że straciłeś poczucie realizmu. .

Komentarz został ukrytyrozwiń
 J23
 • J23
 • 30.01.2012 12:58

Przykro mi , My Naród ale gdyby nie Kaczyńscy Ci Ludzie by żyli . Zwołali kwiat polskiej polityki do Katynia , inauguracyjny kampanię wyborczą . Nigdy wcześniej Kaczyńscy nie byli w Katyniu . Wyjazd opóźniony , lądowanie w tragicznych warunkach ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaku
 • jaku
 • 29.01.2012 23:59

Niesiołowski
---
---
---
-------
-----
---
-

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piszę z Chicago
 • Piszę z Chicago
 • 29.01.2012 23:54

I jeszcze jedno.Te kciuki w dół to wsadźcie sobie w dup,,ę .Zresztą was i ja tam mam ,niestety.,Lepiej abyście sobie poszli wraz z wodą w klozecie tam gdzie jest miejsce dla takich odpadów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pizę z Chicago
 • Pizę z Chicago
 • 29.01.2012 23:51

Oto , tuz intelektu zabrał głos : Marek Dzierżak.
Chłopie ty psujesz nam Polonii opinię tak jak :Mirosław Kraszewski , stanislawa krystyna zdrodowska(ni to chłop , ni to baba –jakiś taka nijaka osóbka) .
Kto wam wbije w te zakute łby ,ze polskie społeczeństwo was nie chce!Wy nam robicie siarę !
Wasz PiS z tym obła kaczym Jarosławem Kaczyńskim po raz szósty z rzędu dostał kopa w dup,,,e .My Polacy was nie chcemy , wy jesteście dla nas niczym strup na dupi,,e!Załapałeś człowieku ?Pisałeś kiedy sam .Taki dałeś tytuł swego wrednego tekstu: Fala lewactwa zalewa Polskę?Zapamiętaj sobie ,że LEWAKAMI as również chrześcijanie i normalni katolicy(księżą , siostry zakonne , praktykujący uczciwi katolicy) !
Wam wyprali rozum ;Radio Maryja z oszczerczymi pomówieniami nas uczciwych katolików a nie niepopierający wrednych poczynań Jarosława Kaczyńskiego z PiS’em!
Redemptoryści jak wrednie szczują na Polskę to się w głowie nie mieści ,do czego są zdolni ci diabły w ludzkiej skórze.Na przykład kłania ,że w Polsce chrześcijanom zabrania się stawiania krzyży :na skwerach , na ulicach , na rogatkach!Boże chroń nas od tak8ich jak ty

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
 • myNaród
 • 29.01.2012 22:57

J23 Dzisiaj 22:21
trzy miliony mieszkań w dwa lata?
ty nie jesteś głupi. ty jesteś bardzo głupi.
ZAŁAMANIE TRANSPLANTOLOGII. ZGINĘŁO WIELU LUDZI. dlatego, że posadzili jednego rzeźnika?

TUSk i PO mają na rękach krew tych ludzi
to zamordowani w Smoleńsku
pochyl się i pomódl - GNOJU
Lech KACZYŃSKI;prezydent Rzeczypospolitej Polskiej;;Maria KACZYŃSKA;małżonka prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej;;Ryszard KACZOROWSKI;ostatni prezydent RP na uchodźstwie;Oficjalna delegacja:;Krystyna BOCHENEK;Mariusz HANDZLIK;Mariusz KAZANA;Stanisław KOMOROWSKI;Andrzej KREMER;Tomasz MERTA;Maciej PŁAŻYŃSKI;Andrzej PRZEWOŹNIK;Krzysztof PUTRA;Władysław STASIAK;Aleksander SZCZYGŁO;Jerzy SZMAJDZIŃSKI;Paweł WYPYCH;;Przedstawiciele Parlamentu RP;Leszek DEPTUŁA;Grzegorz DOLNIAK;Janina FETLIŃSKA;Grażyna GĘSICKA;Przemysław GOSIEWSKI;Izabela JARUGA-NOWACKA;Sebastian KARPINIUK;Aleksandra NATALLI-ŚWIAT;Arkadiusz RYBICKI;Jolanta SZYMANEK-DERESZ;Zbigniew WASSERMANN;Wiesław WODA;Edward WOJTAS;Stanisław ZAJĄC;Przedstawiciele Sił Zbrojnych RP;gen. pil. Andrzej BŁASIK;gen. broni Tadeusz BUK;gen. Franciszek GĄGOR;gen. dyw. Kazimierz GILARSKI;admirał floty Andrzej KARWETA;gen. Bronisław KWIATKOWSKI;gen. broni Włodzimierz POTASIŃSKI;;;;Przedstawiciele Kościołów i wyznań religijnych;ks. bp gen. broni Tadeusz PŁOSKI;ks. abp gen. dyw. Miron CHODAKOWSKI;ks. gen. bryg. Adam PILCH;ks. płk Jan OSIŃSKI;ks. prałat Roman INDRZEJCZYK;Osoby towarzyszące;Katarzyna DORACZYŃSKA;Aleksander FEDOROWICZ;Dariusz JANKOWSKI;Janusz KOCHANOWSKI;Janusz KRUPSKI;Janusz KURTYKA;gen. bryg. Wojciech LUBIŃSKI;Barbara MAMIŃSKA;Janina NATUSIEWICZ--MIRER;ks. prof. Ryszard RUMIANEK;Sławomir SKRZYPEK;Izabela TOMASZEWSKA;Przedstawiciele Rodzin Katyńskich i innych stowarzyszeń;ks. prałat Bronisław GOSTOMSKI;ks. Józef JONIEC;ks. Zdzisław KRÓL;ks. Andrzej KWAŚNIK;Joanna AGACKA-INDECKA;Ewa BĄKOWSKA;Maria BOROWSKA;Bartosz BOROWSKI;płk Czesław CYWIŃSKI;płk Zbigniew DĘBSKI;Edward DUCHNOWSKI;gen. dyw. Stanisław KOMORNICKI;Tadeusz LUTOBORSKI;Bożena MAMONTOWICZ--ŁOJEK;Stefan MELAK;Stanisław MIKKE;Piotr NUROWSKI;Bronisława ORAWIEC--LöFFLER;Katarzyna PISKORSKA;Andrzej SARIUSZ-SKĄPSKI;Wojciech SEWERYN;Leszek SOLSKI;Anna WALENTYNOWICZ;Teresa WALEWSKA--PRZYJAŁKOWSKA;Janusz ZAKRZEŃSKI;Gabriela ZYCH;;Biuro Ochrony Rządu-płk Jarosław FLORCZAK;ppor. Artur FRANCUZ;kpt. Paweł JANECZEK;ppor. Paweł KRAJEWSKI;mjr Dariusz MICHAŁOWSKI;por. Piotr NOSEK;ppor. Jacek SURÓWKA;ppor. Marek ULERYK-Członkowie załogi-mjr Arkadiusz PROTASIUK;ppłk Robert GRZYWNA;kpt. Artur ZIĘTEK;ppor. Andrzej MICHALAK;Natalia JANUSZKO;Barbara MACIEJCZYK;Justyna MONIUSZKO;ppor. Agnieszka Pogródka-Węcławek;;

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam
 • Adam
 • 29.01.2012 22:43

J23 Ludzie którzy mieszkają w Korei Północnej są szczęśliwi, że mieszkają w Korei Północnej. Ludzie, którzy mieszkają w Korei Północnej potrafią wypisać setki argumentów przeciw tym, którzy mieszkają w Korei Południowej. Według TVN Macierewicz naraził skarb Państwa na stratę kilkuset tysięcy złotych myląc sie przy likwidacji WSI i wskazując imiona ludzi, którzy agentami nie byli. PO za tym jak najbardziej. Ty też zapewne. I masz rację. Ale to jest skala absurdu. Koszt utrzymania WSI to kilka miliardów złotych od 89 roku. Jeśli prawda ma być prawdą nich Macierewicz odda pieniądze Skarbowi Państwa (kilkaset tysięcy) i niech Skar Państwa odda Macierewiczowi (kilka miliardów) Drzewiecki Chlebowski i Kaczmarek te same patałachy. Wszystkich widziałem w ciągu ostatniego miesiąca w TVNie jako ekspertów. Kolejne miliardy długów na państwo. Co ty wiesz o strajkach. MOJA MAMA JEST PIELĘGNIARKĄ. Za Pis dostała 70% podwyżki. Za PO pielęgniarki mają kontrakty i co drugi dzień na 24 godziny. I z zarobionych pieniędzy pensje nie idą na emerytury. Jak strajkowały za Pis TVN zbudował miasteczko, za PO Kopacz przyniosła kanapki a strajk przestali pokazywać po dobie. Pielęgniarki zrezygnowały po kilku dniach głodówki ponieważ nawet kamera na nich nei jechała a TVN bezczelnie kłamał (nei ma 24 godzin pracy na kontraktach) a moja mama słuchała i płakała. Pewien prezydent z przypadku i pewien premier z namaszczenia przez media śmieją się przy sprowadzaniu ciał ze smoleńska. Chichot bezwstydny. Również ich kolegi posła PO. Jedyna telewizja z której się dowiaduje to TRWAM, chociaż nie jestem nawet katolikiem! Ludzie którzy mieszkają w Korei Północnej są szczęśliwi, że mieszkają w Korei Północnej. Ludzie, którzy mieszkają w Korei Północnej potrafią wypisać setki argumentów przeciw tym, którzy mieszkają w Korei Południowej. Zastanów się nad tymi słowami bo pośrednio tyczą się ciebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.