Facebook Google+ Twitter

Publicysta "Najwyższego Czasu" broni PiS

W środowisku "Najwyższego Czasu" a także innych organów prawicy niepisowskiej panowało przekonanie, że "PiS i PO to jedno zło". Okazuje się, że nie wszyscy tak myślą: autor "Najwyższego Czasu" Tomasz Cukiernik uważa inaczej.

"Tak, wolę rząd PiS-u niż PO, choćby dlatego, że kiedy w latach 2005-2007 rządziło PiS, obniżono szereg podatków czy zredukowano deficyt budżetowy. I bardzo dobrze, że po wyborach PiS przejmuje kolejne ośrodki władzy z rąk PO i PSL – w końcu je wygrali i mają do tego pełne prawo(...)I nie wydaje mi się, by realizacja obietnic PiS-u spowodowała większe spustoszenie w wydatkach publicznych niż zwiększenie o ponad 100 procent zadłużenia publicznego, co miało miejsce za rządów PO-PSL. Mimo wszystko rządy PiS-u to chyba jednak zmiana na lepsze."- pisze Tomasz Cukiernik.

Publicysta "Najwyższego Czasu" w swoim artykule "Wolę PiS niż PO" podjął się obrony Prawa i Sprawiedliwości. Cukiernik przypomina, że pierwsza trybunał zawłaszczyła Platforma Obywatelska a PiS dzisiaj przywraca praworządność.

Autor również nie widzi niczego zdrożnego w podjęciu przez PiS tematu katastrofy smoleńskiej. Cukiernik zwraca uwagę, że przyczyny tej tragedii w dalszym ciągu nie zostały wyjaśnione i przypomina, że w tej tragedii zginęła elita polskiego państwa.

Cukiernik nazywa wybór Prawa i Sprawiedliwości przez społeczeństwo zmianą: "Autorowi artykułu już w leadzie nie podoba się to, że Polacy w ostatnich wyborach parlamentarnych wybrali ZMIANĘ, ale nie zastanawia się, dlaczego tak się stało. Bo chyba nie dlatego, że tak wspaniale żyło się Polakom pod rządami umaczanej w gigantycznych aferach korupcyjnych postpeerelowskiej PO. Otóż Polacy wybrali ZMIANĘ, bo mieli dość rozkradania Polski przez władze, które wysłały ponad 2 miliony naszych rodaków na emigrację zarobkową."- czytamy.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dlaczego wybitnie informacyjne materiały klasyfikowane są w opiniach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

/Cukiernik przypomina, że pierwsza trybunał zawłaszczyła Platforma Obywatelska a PiS dzisiaj przywraca praworządność./

Skoro PIERWSZA "trybunał zawłaszczyła" PO, to DRUGI kto zawłaszczył?
Jedno nazywa "zawłaszczeniem", a drugie "przywracaniem praworządności"

Z myślą przewodnią, aby było po równo.
Jak przystało na skrajnego prawicowca. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.