Facebook Google+ Twitter

Publicysta "Naszego Dziennika" porównuje Tuska do Hitlera

Według Józefa Szaniawskiego dyskryminacja TV Trwam przez obecną władzę ma wymiar historyczny.

"Od czasów, kiedy reżim hitlerowski zwalczał Radio BBC, a reżim komunistyczny Radio Wolna Europa nie było tak totalitarnych działań, jak te, które rząd premiera Tuska i KRRiT prowadzi przeciwko katolickim mediom w Polsce" - pisze w swoim komentarzu Szaniawski.

W jego ocenie atak na media ojca Rydzyka, może być początkiem czegoś poważniejszego - Polsce może grozić nawet faszyzm: "System totalitarny zaczyna się od stopniowej likwidacji wolności słowa" - przypomina Szaniawski.

Publicysta porównuje obecną sytuację do najmroczniejszych czasów
polskiej historii: "Tak jest - z Jasnej Góry jak przed wiekami, jak w okresie stalinowskim i w stanie wojennym zabrzmiał głos na trwogę! W realiach XXI w. i 2012 r. w Polsce toczy się ponownie walka o wolność słowa, pluralizm, walka z dyskryminacją, walka o państwo prawa".

W jego ocenie nawet papież zauważa niebezpieczną sytuację w Polsce. Mają o tym świadczyć słowa jakich użył podczas pozdrowień dla pielgrzymów Radia Maryja (powiedział, ze pozdrawia katolików modlących się za wolność słowa): "W słowach Ojca Świętego jest ewidentny niepokój o zagrożenie najwyższych wartości w Polsce"- napisał Szaniawski.



Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

dziennikarka
  • dziennikarka
  • 16.07.2012 11:05

No tak, Pan Bóg powiedział, że jak będzie chciał ukarać świat to po prostu ludziom rozum zabierze. Polacy właśnie tego doświadczyli.
No nic cieszcie się dalej tą mafią PO a ja będę tylko przyglądać się dalszym wydarzeniom, pisać o nich i mam nadzieję kiedyś opisać, jak to "mądrzy Polacy" wymądrzający się tutaj (tak na prawdę nic nie wiedzący) kiedyś przejrzą na oczy i gorzko zapłaczą... Wtedy być może będzie już za późno na działanie, a może wcześniej skończy się ta cywilizacja i nie wiele zdoła się przekonać w jakie ideały wierzył, głosując na tych krętaczy i złodziei a jak wyglądały ich poczynania.
Cóż zwolennicy Po żebyście się kiedyś mocno nie zawiedli jak Tusk zapuka do waszych drzwi i każe oddać ostatni grosz na swoją emeryturę, kiedy Wy nigdy jej nie doczekacie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jebudu PO
  • jebudu PO
  • 13.07.2012 20:25

Wszystkich debili może uleczyć ucałowanie Prezesa w pompę ,której replikę kupić można w sklepie Pana Janusza Łowcy i POdpalaczu kotków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie Tusk, a niezawisły sędzia wydał wyrok w tej sprawie. Zrobił to na podstawie posiadanych dokumentów. Nic nie zostało wzięte z sufitu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ZOFIJJJA
  • ZOFIJJJA
  • 13.07.2012 20:11

a JA WIERZE W PO ,PiS to gangrena .Starczy!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 13.07.2012 17:01

Pan Kaczyński jest nieszczęściem dla Polski droga dziennikarko ! Miał swoje' 5 minut "2 lata NIE ZROBIŁ NIC - KOMPLETNIE NIC !!
Super się natomiast kłóci i udaje patryjotę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
dziennikarka
  • dziennikarka
  • 13.07.2012 16:55

Nie wiem kim jest ten cały Wincenty, ale jego komentarz tak mnie wkurzył, że nie mogłam się oprzeć odpisania temu Panu.
Chciałabym tylko zobaczyć, czy tak samo będzie Pan zabójcy i tyranowi Tuskowi klaskał za dwa, trzy lata, może rok. Za rządów Pis nie musiałam się martwić, czy będę miała na busa do szkoły, czy moja mama będzie w stanie nas wyżywić. A za czasu Kwaśniewskiego nieraz na te cele brakowało i nie miałam za co sobie biletu kupić. I dziś drogi Panie gdybym nadal mieszkała w domu i była zależna od mamy, to mieszkalibyśmy już na ulicy.
Ciekawa jestem, jak ktoś może być tak ślepy, tak durny widząc co się dzieje?! Ciekawe kto po śmierci Pana Kaczyńskiego będzie dbał o Twój tyłek, bo na pewno nie Tusk i jego mafia! On Ci jeszcze odbierze Twój ostatni uciułany grosz, który w mękach będziesz zdobywał. To już się dzieje! Mało CI jak patrzysz na Polskę? Każe pracować ludziom do 67 roku życia, a przecież ludzi w życiu tyle nie dadzą rady wytrzymać, no chyba że będą chodzić do lekarza. No ale zaraz jakiego lekarza? Nie można się leczyć, trzeba zmienić system leczenia, by wprowadzić eutanazję i pozbyć się większej części obywateli. Nie udało to się w końcu ojcu Tuska na usługach niemieckich, to on nas załatwi. Ciekawa jestem czy tak samo będziesz się cieszył tą mafią, jak przez podatek kastralny będziesz musiał mieszkać w lesie albo pod mostem.
Ile Ci ludzie będą jeszcze mądrzeć?

Komentarz został ukrytyrozwiń
eliza
  • eliza
  • 13.07.2012 08:09

@ Kazek Nalewaj 07:08
Kazek nie wymyślaj bzdur ! A Ty co kurwa robisz ? Twój ejakulant chyba od dawna jest nieskuteczny a zawarta w nim ilość plemników jest zerowa, tzw. spermatoza. Czy jak kopulowałeś to zawsze zapładniałeś ? Jeśli w ogóle kopulowałęś. Więc nie pierdol.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 13.07.2012 07:20

Według takich historycznych porównań, to wychodzi, ze ND, TV Trwam i ''prawdziwi Polacy'' to radziecka armia wyzwoleńcza :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Nowak jesteś pan upierdliwy i nie wiesz co piszesz zmniejsza się liczba Polaków bo pana prezes się nie ożenił i dlatego jest nas mniej.Jakby miał rodzinę to myślę że by nas było więcej takich rozpłodników powinno być dużo a jest odwrotnie,ciekawy jestem czy pan ma chociaż dwójkę dzieci a myślę że tylko jedno więc niech się pan bierze do roboty i powiększa pan rodzaj ludzki ile się da a nie pisze bzdur bo pozycja Polski jest widoczna i to bardzo pana boli bo chciałby pan aby było odwrotnie, bierz się pan za robotę i powiększaj pan naszą populację czego panu bardzo życzę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 12.07.2012 22:16

@Wincenty - tobie się wszystko POpierdoliło ,czy można być aż takim głupcem?