Facebook Google+ Twitter

Puchar EURO zwykłą, tanią podróbką z Chin?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-01 14:57

Czy to negatywna opinia chodząca po świecie o Polakach sprawiła, że władze UEFA na prezentacje dali fałszywy puchar? Czy może kierowali innymi pobudkami?

W ostatnich dniach, w miastach "EURO" można było zrobić sobie zdjęcie z pucharem. Oprawa była piękna, dobrze przygotowana. Wcześniej nagłośnili sprawę, zabrali ze sobą oficjalne maskotki, a po ulicach jeździł autokar obklejony logiem. Jednak jedna rzecz przyćmiła całe wydarzenie. Puchar, z którym można było sobie zrobić zdjęcie, okazał się falsyfikatem!

Przekonał się o tym Marcin, mieszkaniec Gdańska, który mimo zakazom, postanowił unieść przedmiot w geście zwycięstwa. Organizatorzy wraz z ochroną zabrali "przestępcę" w ciągu sekundy. Na szczęście nie został on ukarany, ale zauważył on pewną nieprawidłowość, z którą będzie musiał żyć. Puchar, który podniósł, nie ważył 8 kg, lecz mniej niż jeden! Dlaczego władze UEFA nie dali oryginału? Padają głosy, że nie ufają Polakom, ze względu na kiepską opinię poza granicami. Jeżeli tak jest, to czy wierzą że uda nam się w ogóle przeprowadzić te Mistrzostwa, czy może mają plan awaryjny.

Podobno ze względu na zamachy na Ukrainie myślą, żeby przesunąć całą imprezę o rok. Jesteśmy tylko ciekawi, czy i wówczas odbędzie się ona w Polsce, czy może wydaliśmy grube miliony na marne?
(Aleksandra Brączyk)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.