Facebook Google+ Twitter

Puchar Polski OFF-ROAD PL start już w czwartek w Nowej Dębie

Już w czwartek 30 maja w Nowej Dębie startuje 13. edycja COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL. Na wszystkie niespodzianki już szykują się najlepsze załogi przeprawowe w kraju.

 / Fot. Nowa Dęba 2012// FOTO: ORGWszystko zaczynie się już w najbliższy czwartek widowiskowym i zupełnie nowym Prologiem, który mimo tego, że zgodnie z tradycją lat poprzednich, zostanie rozegrany na torze motocrossowym w Nowej Dębie, będzie znacznie dłuższy i zapewni zawodnikom oraz kibicom jeszcze więcej emocji. Zmienia się także oprawa części inauguracyjnej imprezy. A co po Prologu?

W poprzednich edycjach COVAL Pucharu Polski OFF-ROAD PL, bezpośrednio po Prologu, którego wyniki decydują o starcie do kolejnego etapu Rajdu, rozgrywany był Odcinek Nocny. Tym razem, w związku z tym, że Prolog i atrakcje z nim związane ulegają wydłużeniu w czasie, zawodnicy zaczną ścigać się na Odcinku Dziennym, który startuje w piątek o 07:00 rano w dwóch etapach. Długa i wymagająca trasa, ciekawe przeszkody terenowe oraz szybsze odcinki to coś, od czego zawodnicy tego dnia nie zaznają wytchnienia – na sobotę przewidziane są bowiem aż 3 odrębne Etapy – dwa dzienne i jeden nocny, który zakończy się w niedzielę nad ranem. Ponad 200 km trasy na słynnym nowodębskim poligonie i krótkie odstępy pomiędzy poszczególnymi Odcinkami to tylko ułamek z czynników, które sprawią, że ta rywalizacja będzie jeszcze bardziej nieprzewidywalna – tabela wyników w tym roku może zaliczyć poważne zmiany.

Masa nowości, jeszcze bardziej atrakcyjna formuła Rajdu – między innymi tego będzie można doświadczać zostając z W24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.