Facebook Google+ Twitter

Puchar Polski: Zagłębie Lubin - Wisła Płock 4:2. Fotorelacja

Zagłębie Lubin po emocjonującym meczu pokonało Wisłę Płock 4:2, awansując do kolejnej fazy Pucharu Polski. Był to rewanż za finał Pucharu 2006, kiedy to Wiśle udało się rozgromić Zagłębie w Płocku z wynikiem 3:1.

1 z 21 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Puchar Polski. Fot. Adek Jasiński
Puchar Polski. Fot. Adek Jasiński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Ale jaki koniec? Resztę zabawy przeniosłem właśnie do Ciebie. I to w kilku miejscach. Zapraszam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Adek Jasiński: Hahahaha, no, toś na koniec błysnął! ;p)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Sorry, Jedi tricks don't work on me."

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co do Twoich zdjęć, to naprawdę są fajne, byłem na stronie, widziałem i słowo fajne to nie żadna obelga. Ja nie jestem fachowcem od fotografii wiec moja ocena mało znaczy, ale stwierdzenie "fajne" oznacza, że mi się podobają. Nie krytykuje nigdy nic dla samej krytyki "nie, bo nie".

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Adek Jasiński: Twoja frustracja, sorry, ale mnie rozbawia... W zdaniu "Zagłębie Lubin po emocjonującym meczu pokonało Wisłę Płock 4:2 i awansowało do kolejnej fazy Pucharu Polski." nie ma nic błędnego. Błędna jest forma: Puchar Polski: Zagłębie Lubin - Wisła Płock 4:2, bo mecz był w Płocku i NIEDOPUSZCZANE jest takie podawanie wyniku. Nie obrażaj się, ale naprawdę, żeby to zrozumieć trzeba choć trochę znać się na sporcie. A co do mojego artykułu... aż tak boli fakt, że inni nie przyznali Ci racji do bezsensownego komentarza?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytat ze strony Przeglądu Sportowego o meczu, którego nie było: "Zagłębie Lubin po emocjonującym meczu pokonało Wisłę Płock 4:2 i awansowało do kolejnej fazy Pucharu Polski." Kolejny cytat ze strony link "Zagłębie Lubin pokonało Wisłę Płock 4:2". Myślę, że po prostu myli Ci się sens treści w zajawkach z tabelą wyników :)

Idź Ty może lepiej "fachowcu" szukać tych wycieczek za tysiaka, zamiast się tu ciskać daremnie. Powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Adek Jasiński: O jakże mi miło, że czytałeś moje teksty! Zresztą to nawet zauważyłem. Podaj tylko przykład "braku solidności czy obiektywności dziennikarskiej", bo nawet inni czytelnicy nie zgadzają się z Twoimi komentarzami pod moimi artykułami. A kolejność drużyn w komentowanym artykule jest błędna. Może wydać ci się to nieprawdopodobne, ale meczu "Puchar Polski: Zagłębie Lubin - Wisła Płock 4:2" NIE BYŁO! Był mecz Puchar Polski: Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2:4. Dla laika to bez różnicy, ale dla fachowców - różnica kolosalna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejność się zgadza, wyniki są dopasowane do bramek poszczególnych drużyn. Zdanie w zajawce jest logicznie i gramatycznie poprawne. Dixi. Niemniej, zachęciłeś mnie dziwnie, aby zabrać się za lekturę artykułów Twojego autorstwa na tym portalu. I doprawdy nie rozumiem skąd u Ciebie taka śmiałość posługiwania się zarzutami o braku solidności czy obiektywności dziennikarskiej. To jest dopiero przerost formy nad treścią. EOT.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Adek Jasiński: Ależ decyduj sobie, lecz nie zmienia to faktu, że Twoja solidność dziennikarska jest kiepska, gdyż podwójnie wprowadzasz czytelników w błąd. Pierwszy to kolejność zespołów przy podawaniu wyniku - dla kibiców, którzy mają pojęcie o sporcie - rzecz bardzo ważna czy to Ci się to podoba czy nie. Druga sprawa to "rozbite doszczętnie, przegrywając mecz z kretesem" w sytuacji gdy losy meczu ważyły się do ostatnich minut, to nadużycie i brak dziennikarskiej obiektywności. O sformułowaniach możesz oczywiście decydować, z tym, że w tym przypadku nie są one trafne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Slownik PWN : rozgramiać «rozbić doszczętnie w walce». Spotkanie o którym mowa stanowiło finał Pucharu. Zagłebie zostało rozbite doszczętnie, przegrywając mecz z kretesem (ale zakładam, że "kretes" też pewnie nie mieści się wg Twego słownika w terminach, opisujących zwycięstwo w Pucharze Polski). Widać to było po ich grze i zachowaniu na boisku. Byłem tam i widziałem, czego Ty w żaden sposób nie możesz powiedzieć o sobie. Pozwolisz więc panie purysto językowy, że to ja będę decydował o trafności sformułowań, których używam we własnych fotogaleriach. Niemniej, cieszę się, że zdjęcia się podobają i są "fajne".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.