Facebook Google+ Twitter

Puchar Świata w Willingen

W ten weekend Puchar Świata w skokach narciarskich przenosi się do Willingen. Czy Adam Małysz po upadku w Zakopanym wróci do formy? A może Kamil Stoch potwierdzi formę? Zaczynamy weekend ze skokami!

 / Fot. Sebastian KrygerOstatnie zawody Pucharu Świata w Zakopanem przyniosły wielkie emocje. W pierwszym konkursie zwyciężył Adam Małysz, a w trzecim Kamil Stoch, co było ogromnym zaskoczeniem. Po upadku Adama nie było wiadomo, czy nasz najlepszy skoczek wystąpi w ten weekend. Dzisiaj już wiemy, że Adam będzie skakał. Pozostaje pytanie, czy ten upadek pozostawił jakiś ślad na Adamie, i jak będzie teraz skakał Kamil Stoch - nasza nadzieja. Dzisiaj są kwalifikacje, więc zobaczymy w jakiej formie są nasi skoczkowie, a jutro konkurs drużynowy, zaś w niedzielę konkurs inhttp://d.wiadomosci24.pl/g2/a5/cb/18/179517_1296231294_4845_m.jpegdywidualny.

Zapowiadają się wielkie emocje, gdyż Thomas Morgenstern nie ma największej przewagi, a kolejni skoczkowie - wśród nich Adam Małysz - zaczynają odrabiać straty do lidera. Myślę, że konkursy w Willingen pokażą nam, w jakiej formie jest nasza drużyna i czy mamy szanse na medal w zbliżających się mistrzostwach. Ja liczę na Kamila i mam nadzieję, że wygrana w Zakopanem to nie było tylko szczęście i w Willingen pokaże się z dobrej strony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

transmisja w necie
  • transmisja w necie
  • 28.01.2011 20:52

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110128/SPORT_INNE/971259836

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.