Facebook Google+ Twitter

Pudzian 117 kg, Piliafas 114 kg. Wyniki ważenia przed KSW 20

Dziś na sopockim molo odbyła się ceremonia ważenia przed jutrzejszą jubileuszową 20. Konfrontacją Sztuk Walki. Już jutro rywalem Mariusza Pudzianowskiego w walce wieczoru będzie Christos Piliafas.

 / Fot. Mariusz Michalak Wszyscy zawodnicy, którzy wystąpią na jutrzejszej gali wypełnili swoje limity wagowe. Żaden z nich nie musiał zbijać dodatkowych kilogramów.

W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Christosem Piliafasem. Czy "Szalony Grek", który oficjalnie stoczył pięć walk w formule MMA znajdzie sposób, aby pokonać Pudziana? Choć jego oficjalny bilans walk jest podobny do Pudzianowskiego, to Piliafas ma stoczonych wiele walk amatorskich, co czyni go bardziej doświadczonym w tej parze.

Zobacz także: Pudzianowski vs Piliafas. Zdjęcia z treningu przed KSW 20

"Fight of the night" to walka Jana Błachowicza z Houstonem Alexandrem. Stawką pojedynku będzie należący do Polaka pas mistrza KSW w wadze półciężkiej. Choć Amerykanin jest znacznie starszy, to na pewno nie należy lekceważyć jego umiejętności. Słynie z twardej walki i ostrej wymiany ciosów. Pojedynek ten będzie dla Błachowicza sprawdzianem umiejętności przed jego ewentualnym występem dla organizacji UFC.  / Fot. Mariusz Michalak

Zobacz także: KSW 20. Zmiana rywala Rożalskiego. Glunder zastąpi Le Bannera

Nie mniej emocjonująco zapowiadają się pozostałe walki. Fanów prawdziwego MMA z pewnością przyciągną pojedynki Karola Bedorfa z Karlem Knothem, Borysa Mańkowskiego z Rafałem Moksem i Anzora Azhieva z Paulem Reedem. Niestety na gali nie pojawi się Jerome Le Banner, który miał walczyć z Marcinem Różalskim. Zastąpi go Rodney Glunder. Nie zabraknie także "freak showu". Kamil Waluś przetestuje w ringu wytrzymałość byłego piłkarza Jacka Wiśniewskiego.

Wyniki ważenia przed KSW 20:

Paul Reed (70kg) vs. Anzor Azhiev (70kg)
Jacek Wiśniewski (105kg) vs. Kamil Waluś (115kg)
Rafał Moks (76.8kg) vs. Borys Mańkowski (76.9kg)
Karl Knothe (107kg) vs. Karol Bedorf (109.4kg)
Rodney Glunder (103.8kg) vs. Marcin Różalski (103kg)
Houston Alexander (92.5kg) vs. Jan Błachowicz (92.7kg)
Christos Piliafas (114.5kg) vs. Mariusz Pudzianowski (117.2kg)Początek gali w gdańskiej Ergo Arenie już jutro o godzinie 20.00. KSW 20 transmitowana będzie w systemie pay-per-view. Więcej szczegółów pod linkiem.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Konfrontacji Sztuk Walki.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.