Facebook Google+ Twitter

Pudzian będzie mistrzem tańca?

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-01-30 09:59

Mariusz Pudzianowski, który przygotowuje się do występu w siódmej edycji popularnego programu TVN "Taniec z gwiazdami", ma za sobą pierwszą lekcję. W sali w centrum Warszawy poznawał wczoraj podstawowe kroki cza-czy.

Zajęcia trwały cztery godziny, a partnerka 31-letniego strongmana, 25-letnia Magdalena Soszyńska-Michno, powiedziała szczerze, że spodziewała się, iż będzie gorzej.

Pudzian jest zachwycony partnerką. Uczyć tańca tak postawnego mężczyznę to prawdziwe wyzwanie. A Magda w roli profesora sprawdza się znakomicie. Ma przecież bogate doświadczenie. Taniec zaczęła trenować, gdy miała 8 lat. Od tamtej pory wzięła udział w wielu turniejach, największym sukcesem było piąte miejsce Pucharu Europy. W programie "Taniec z gwiazdami" brała udział pięć razy. Występowała z Andrzejem Nejmanem, Conrado Moreno, Rafałem Cieszyńskim, Wojtkiem Majchrzakiem i Rafałem Bryndalem, z którym zajęła 4. miejsce. Czy z Pudzianem zajdzie na sam szczyt?

Treningi odbywać się będą codziennie. Dzisiejszy może trwać nawet siedem godzin, bo strongman musi sobie dokładnie utrwalić to, czego nauczył się na parkiecie. Pudzian ma świetną kondycję, więc dodatkowych lekcyjnych godzin się nie boi.

Mariusz na razie ćwiczył w swoich adidasach. W najbliższych dniach ma jednak dostać specjalne buty do tańca. Zdjęto też miarę z mistrza świata siłaczy i w ciągu dwóch tygodni gotowy będzie garnitur, w którym wystąpi w premierowym odcinku nowej edycji programu, zaplanowanym na 2 marca.
(pas)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.