Facebook Google+ Twitter

Pudzian zagra w "Niani"

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-07-18 08:50

Siłacz nad siłacze - Mariusz Pudzianowski - wystąpi gościnnie w bijącym rekordy popularności serialu "Niania". Jego rola owiana jest tajemnicą.

Czy będzie nosił na rękach główną bohaterkę graną przez Agnieszkę Dygant? Dla niego to żaden wysiłek. Siłacz, rekordzista świata m.in. w dźwiganiu walizek ważących 125 kilogramów, bez trudu może unieść nie jedną a dwie filmowe nianie!

Dla 30-letniego Pudzianowskiego to nie pierwsza filmowa rola. Pojawia się gościnne w serialu "Na Wspólnej". Wystąpił też w innych telewizyjnych produkcjach - "Camera Cafe" i "Dziki". Ma za sobą udział w filmach instruktażowych poświęconych propagowaniu sportów siłowych.

Pudzian znakomicie prezentował się podczas sesji zdjęciowej, przebrany za Conana Barbarzyńcę. Wielu fanów mistrza uznało, że w tej roli sprawdziłby się znacznie lepiej od Arnolda Schwarzeneggera. Kto wie, czy po zakończeniu sportowej kariery nie pójdzie w ślady gubernatora Kalifornii i nie zostanie aktorem.

Pudzianowski ma wspólną pasję z Agnieszką Dygant. Oboje lubią śpiewać. Aktorka występowała w punkowej grupie Dekolt. Zdobyła też nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej za wykonanie piosenki Agnieszki Osieckiej "Sing Sing". Mariusz wraz z bratem Krystianem jest liderem grupy Pudzian Band.
(p)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.