Facebook Google+ Twitter

Pudzian zdał na czwórkę

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-05-28 08:42

Mistrz świata siłaczy Mariusz Pudzianowski, po występie w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zajął drugie miejsce, zmierzył się z kolejnym wielkim wyzwaniem. Tym razem naukowym. Pudzian zdał wczoraj na czwórkę końcowy egzamin i uzyskał licencjat Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi.

Strongman pisał pracę na temat marketingu sportowego, na którym zna się doskonale. Prowadzi z powodzeniem firmę, która zajmuje się organizowaniem pojedynków siłaczy w kraju i za granicą. Na licencjacie nie zamierza zakończyć nauki. Chce w przyszłości zdobyć tytuł magistra.

Pudzian nie czuje się przegrany po występie w "Tańcu z gwiazdami". / Fot. Fot. Paweł Łacheta- Bawiłem się świetnie - mówi. - A Magdalena Walach wygrała rywalizację zasłużenie, bo po prostu... umie tańczyć. Ja z kolei zdobyłem takie doświadczenie, że teraz bez strachu wyjdę na parkiet.
Przyznał też szczerze, że na razie nie znalazł stałej partnerki dla swoich tanecznych popisów.

Mariusz stwierdził, że jego udział w telewizyjnym show sprawił, iż teraz ma nie mniej zaproszeń na taneczne występy niż na zawody siłaczy. Przez najbliższy miesiąc zamierza przygotowywać się do sportowych imprez i uczestniczyć w zajęciach utrwalających zdobyte taneczne umiejętności. Od lipca będzie walczył w polskiej lidze strongmanów. We wrześniu wystartuje w Ameryce w mistrzostwach świata, aby zdobyć tytuł najsilniejszego człowieka globu po raz piąty. (pas)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wielki, mocny i...jakże sympatyczny! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.