Facebook Google+ Twitter

Pudzian został magistrem. Teraz marzy o doktoracie

Mariusz Pudzianowski obronił swoją pracę dyplomową i został magistrem. Zapowiada, że na tym jednak nie zamierza poprzestać.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mariusz_Pudzianowski3.JPG&filetimestamp=20090727163722 Praca dotyczyła zastosowania marketingu w sporcie. Jak przyznaje jej pisanie zajęło mu dwa lata. Tytuł zdobył na kierunku zarządzania w Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Pracę obronił na czwórkę. Twierdzi, że dyplom postawi w bibliotece obok innych trofeów.

Jak zapowiada to nie koniec jego naukowych marzeń. "Jeżeli dam radę, będę otwierał przewód doktorski. Niektórzy pomyślą, że to zwariowane, ale chciałbym iść krok dalej i poważnie o tym myślę" - wyjaśnia najsilniejszy człowiek świata.

Źródło: pudzianfight.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Fajnie, że są ludzie tacy jak Pudzian, którzy potrafią złamać stereotyp o nieinteligentnym i nierozgarniętym sportowcu:) Wystarczy tylko chcieć:) Powodzenia:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję! Wiadomo, że mózg steruje także mięśniami, zatem warto rozwijać i jedno i drugie ;) Powodzenia Panie Pudzianowski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pudzian, trzymam kciuki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.