Facebook Google+ Twitter

Pudzianowski - Najman, czyli 44 sekundy walki wieczoru

W nocy z 11 na 12 grudnia na warszawskim Torwarze odbywała się XII Konfrontacja Sztuk Walk. (Mixed Martial Arts). Walką wieczoru było starcie Mariusza Pudzianowskiego (strongmana) z Marcinem Najmanem (bokserem). Po 44 sekundach Najman był już pokonany.

Pudzianowski kontra Najman. / Fot. PAP/Leszek SzymańskiNajman otrzymał od Pudzianowskiego cztery kopnięcia i upadł na ring. Pudzianowski dokończył swoją akcję wysłaniem kilkunastu ciosów pięściami i po 44 sekundach było po walce. Obaj zawodnicy mają podpisane umowy na jeszcze 3 walki. Najman zapytany, czy stoczy jeszcze pojedynek w mieszanych sztukach walki, odpowiedział, że musi to przemyśleć.


W czasie MMA mogliśmy oglądać także walki ćwierćfinałowe Turnieju. Dawid Baziak (Niemcy) wygrał w 3-minutowej dogrywce z Maksimem Grishinem (Rosja). David Olivia (USA) w pierwszej rundzie wygrał z Wojciechem Orłowskim (Polska). Z kolei w drugiej rundzie z Arunasem Viliusem (Litwa) wygrał Karol Bedorf (Polska). Kostya Gluhov (Łotwa) pokonał Daniela Omielańczuka (Polska). W jedynej walce półfinałowej David Olivia (USA) wygrał z Danielem Omielańczukiem (Polska).Łotysz Gluhov nie przystąpił do walki półfinałowej. Z powodu kontuzji zastąpił go Polak. Druga walka nie odbyła się; powodem była kontuzja zawodnika lub kontuzji spowodowanej wycieńczeniem zawodnika.

Walka finałowa stoczona zostanie na XIII KSW, gdzie David Olivia pozna swojego rywala.

Do walk Extrafights stanęli:
Dean Amasinger (Team KSW) i Maciej Górski (Polska), który przegrał z Amasingerem, James Zikic (Anglia) i Danel Dowda (Team KSW), który uległ Anglikowi.

Walka o pas KSW odbyła się pomiędzy Aslambekiem Saidovem (Polska) i Vitorem Nobrega (Brazylia)[/b]. Był to pojedynek 3-rundowy (każda runda po 5 minut) z dodatkową 3-minutową dogrywką. Na punkty wygrał w nim Nobrega.

Czytaj też http://www.wiadomosci24.pl/artykul/pudzian_pokonal_najmana_w_44_sekundy_zobacz_film_118955.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.