Facebook Google+ Twitter

Pudzianowski po KSW 20: "Czułem jego dynamikę i szybkość"

Najsilniejszy człowiek świata, Mariusz Pudzianowski, nie miał problemów, aby już w pierwszej rundzie znokautować swojego rywala. "Muszę przyznać, że podczas walki czułem jego dynamikę i szybkość" - mówił Pudzian po pojedynku na KSW 20.

Dla Pudzianowskiego b yło to piąte zwycięstwo na zawodowym ringu MMA. / Fot. Mariusz Michalak Po krótkim czasie wzajemnego badania rywala, to Pudzianowski pierwszy zdecydował się na atak. Szybko sprowadził "Szalonego Greka" do parteru i zaczął go obijać ciosami. Piliafas starał się unikać uderzeń i sędzia nakazał kontynuowanie pojedynku w stójce. Pudzian jednak nie zamierzał walczyć w stójce i szybko ponownie sprowadził rywala na mate. Tam rozpoczął egzekucję Greka. Zaczął go okładać ciosami, na które jego rywal nie był w stanie odpowiedzieć. Sędzia przerwał pojedynek.Zobacz także: Relacja z KSW 20. Zwycięstwo Pudzianowskiego i Błachowicza

"Moim zdaniem Christos - mimo, że nie ma stoczonych zbyt wielu pojedynków - jest dobrym zawodnikiem. Sporty walki trenuje już od 15-20 lat. Poza tym nie jest "skażony żelastwem" tak, jak ja. Muszę przyznać, że podczas walki czułem jego dynamikę i szybkość." - mówił w wywiadzie dla Wirtualnej Polski po wygranej walce Pudzianowski. Były strongmen przyznaje, że tak jak zakładał udało mu się wyczekać odpowiedni moment i wejść w tempo. Potem pozostało mu już tylko kontrolowanie sytuacji w parterze.

"Teraz czekają mnie dwa tygodnie odpoczynku. Muszę zrelaksować się trochę po ciężkich treningach. Później wracam na salę, a na początku listopada wylatuję do Stanów. I cały czas będę trenować". - odpowiadał Pudzian zapytany o dalsze plany. Dla Polaka było to piąte zwycięstwo w formule MMA.

Kolejna 21. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się 1 grudnia 2012 roku w Warszawie. Swoje pojedynki stoczą mi.in. Mamed Chalidow i Michał Materla. Więcej informacji na stronie Konfrontacji Sztuk Walki.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.