Facebook Google+ Twitter

Pudzianowski pokonał Sappa, a Khalidow Wallace'a na KSW

Na 19. gali Konfrontacji Sztuk Walki, Mariusz Pudzianowski bez problemów pokonał Boba Sappa. Trudności ze swoim rywalem nie miał też Mamed Khalidow, który zadeklarował, że chce walczyć w UFC. Wielu emocji dostarczył też Michał Materla.

Dla Mariusza Pudzianowskiego była to siódma walka w formule MMA. / Fot. Mariusz Michalak W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski stanął oko w oko z Amerykaninem Bobem Bestią Sappem. Pudzian nie potrzebował nawet minuty, aby pokonać legendarnego zawodnika mieszanych sztuk walki. W szaleńczym ataku Mariusz zasypał ciosami "Bestię". Ściągnął rywala do parteru i bzkarnie obijał twarz Sappa. Po czterdziestu sekundach sędzia przerwał pojedynek. Dla Pudzianowskiego było to czwarte zwycięstwo w formule MMA.
W kolejnej walce wieczoru Mamed Chalidow skrzyżował rękawice z Rodneyem Wallecem. Mamed Chalidow po raz kolejny w szybkim tempie poddał rywala. / Fot. Mariusz MichalakOstatnie walki Mameda nie trwały długo. Podobnie było i tym razem. Polak zaczął od efektownych obrotówek. Wallace złapał Mameda w narożniku, sprowadził go na ziemię, ale nie chciał walczyć z nim w parterze. Chalidow potężnym błyskawicznym prawym znokautował przeciwnika. Po walce zadeklarował, że chce walczyć w UFC.

Więcej o pozostałych pojedynkach czytaj dalej ------->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.