Facebook Google+ Twitter

Pudzianowski przed rewanżem z Thompsonem: "Mam parę niespodzianek"

Dziś Mariusz Pudzianowski wraz z innymi zawodnikami zaprezentował się na treningu dla mediów przed 17. KSW. Już w najbliższą sobotę, 26 listopada, Pudzian stoczy rewanżową walkę z z Jamesem Thompsonem.

Mariusz Pudzianowski do rewanżowej walki z Anglikiem przygotowywał się od lipca. / Fot. Mariusz MichalakMariusz Pudzianowski do rewanżowej walki z Anglikiem przygotowywał się od lipca. Ostatnie tygodnie spędził w USA, gdzie trenował pod okiem specjalistów w legendarnej akademii MMA - American Top Team.

Zobacz też: Thompson przed KSW: Chcę sprawić, żeby Pudzian był jeszcze brzydszy


"Taktyka to moja tajemnica. Za trzy dni przekonacie się, co na niego przygotowałem. Na pewno mam parę niespodzianek. Przez trzy miesiące ostro trenowałem i zobaczymy, jakie będą tego efekty" - mówił na treningu dla kibiców i dziennikarzy były strongman.

Pudzianowski zapowiada, że tym razem do walki wyjdzie bez butów. Jak przyznaje teraz waży 115-116 kilogramów. Podkreśla, że ważne były treningi na siłowni. Jak jednak zaznacza, maksymalny ciężar jaki podnosił to 80 kilogramów na sztandze."Tak naprawdę pewny jestem tylko tego, że kiedyś wszyscy wylądujemy na tamtym świecie. A jeśli chodzi o walkę, to zobaczymy, jak to się potoczy. Może wygram, a może i przegram? Może się zdarzyć tak, że opuszczę rękę i dostanę. Różnie może być" - twierdzi Pudzianowski na kilka dni przed walką. Czy tym razem wygra ze swoim największym rywalem czyli słabym przygotowaniem kondycyjnym? Odpowiedź poznamy już 26 listopada.

Oprócz Pudzianowskiego na gali w Łodzi swoje umiejętności w ringu zaprezentują m.in Mamed Khalidov i Jan Błachowicz.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.