Facebook Google+ Twitter

Puławy. Dbamy o naszych milusińskich

Urząd miasta w Puławach przeznaczył środki na poprawę bezpieczeństwa. Od 26 stycznia na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Kochanowskiego, pod Szkołą Podstawową nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach uczniowie mogą czuć się bezpiecznie.

Pan Zdzisław Zdun / Fot. Michał DmytrowNa wniosek rodziców została zorganizowana pomoc dla uczniów w przechodzeniu przez ruchliwą ulicę. Pan Zdzisław przeszedł specjalne szkolenie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie oraz zdał egzamin na przeprowadzacza. Od godz 7.45 do 15.45 uczniowie, rodzice oraz mieszkańcy Puław mogą liczyć na jego pomoc w przejściu przez ruchliwą ulicę Słowackiego.

Beata Wójcik, wicedyrektor szkoły mówi o kompromisie pomiędzy szkołą a Urzędem Miasta: - Wszyscy są Bardzo zadowoleni. Myślę, że kierowcy tirów powinni dobrze wiedzieć, że wybranie drogi przez centrum miasta nie jest alternatywą. Zrobiliśmy wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo naszym uczniom. Dzięki urzędowi Pani Beata Wójcik, wicedyrektor szkoły nr 1 / Fot. Michał Dmytrow miasta, który przychylił się do próśb rodziców, mamy możliwość zatrudnienia przeprowadzacza - dodaje dyrektor Wójcik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.