Facebook Google+ Twitter

Puławy. Pękają rury z wodą

Na ulicę Słowackiego w Puławach został przekierowany ruch tranzytowy. Skutki tej decyzji są koszmarne.

Skrzyżowanie / Fot. Michał DmytrowO uciążliwości przejeżdżających tirów nikogo nie trzeba przekonywać. Kierowcy tirów tłumaczą się, że wybierają przejazd przez miasto ze względu na mniejszą ilość kilometrów do pokonania. Niestety, 20-tonowe pojazdy zakłócają spokój mieszkańców, niszczą nawierzchnię i - jak się okazuje - rury.

4 lutego na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Sieroszewskiego około godz. 18 rozpoczęto prace naprawcze, które trwały do późnych godzin nocnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują pracownicy Puławskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Biorąc pod uwagę skalę napraw, panowie błyskawicznie uporali się z awarią. Niestety, mimo likwidacji awarii kanalizacyjnej pozostał problem. Aby dostać się pod ziemię pracownicy MPWiK musieli zerwać wierzchnią warstwę asfaltu.

Teraz jest wtorek 17 lutego, a dziura na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Sieroszewskiego straszy kierowców i niewątpliwie przyczynia się do podniesienia ryzyka wystąpienia kolizji. Kierowcy, by uniknąć zniszczenia pojazdu intuicyjnie omijają dziurę. Wiąże się to jednak z wymijaniem na pasach i lawirowaniem na i tak już zatłoczonej ulicy. Kierowco uważaj. / Fot. dym Rozrzucone bryły asfaltu mogą uszkodzić karoserię bądź ,,wystrzelone" z pod opony, wybić szybę w nadjeżdżającym z nad przeciwka samochodzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.