Facebook Google+ Twitter

Puławy: Siedmiolatek pobił ośmiolatkę

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-07-02 13:08

Źle skończyła się dla 8-letniej Martyny z Puław zabawa w osiedlowej piaskownicy. Dziewczynka próbowała interweniować w bijatyce pomiędzy dwoma chłopcami. Jak powiedziała rodzicom, 7-letni Michał zaatakował młodszego o rok kolegę. Bił go i kopał, toteż stanęła w obronie pokrzywdzonego.

W odpowiedzi siedmiolatek cisnął w jej twarz kamieniem, wybijając jej stały ząb. Martynka będzie wymagać interwencji chirurgicznej. Sprawa chłopca trafiła do sądu rodzinnego. Dzieci były na placu zabaw bez opieki starszych.

- Apelujemy! Wakacje to nie tylko okres wypoczynku, relaksu i zabawy, ale też czas, w którym dzieci i młodzież są bardziej narażone na rozmaite niebezpieczeństwa. W tej sytuacji winny być otoczone szczególną troską i nadzorem przez rodziców lub opiekunów. Niestety, większość najmłodszych tegoroczne wakacje spędzi w miejscu swojego zamieszkania. Wieloletnie doświadczenia wskazują, że duża ilość wolnego czasu i brak pomysłów na jego konstruktywne wykorzystanie przyczynią się do podejmowania często ryzykownych zachowań krzywdząc przy tym innych - z naciskiem przypomina mł.asp. Marcin Koper z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: dzieci Puławy


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Stanisław Lem "Zmierzch niewinności":
Poradzono mi dział zabawek Carrefouru. (...)
Króluje zbrodnia, tyle że w małym wymiarze: rewolwery, karabiny, lasery, komplety nabojów.
Dzisiaj dzieciństwo znów wydaje mi się zagrożone w swojej niewinności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świat wokół jest bardziej okrutny i pełen przemocy...nawet w bajkach. A jak nikt się dziećmi nie zajmuje i nie patrzy na to co robią dzieci, to takie są efekty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawiam się, skąd w tak małym dziecku tyle agresji. Dzieci kłóciły się i popychały zawsze, ale chyba nie aż tak zaciekle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.