Facebook Google+ Twitter

Puławy: Zdarzenie na moście i pod kołami pociągu

W ciągu dwóch dni w Puławach doszło do dwóch zdarzeń. W poniedziałek około 20:30 19-latka zginęła pod kołami pociągu. Wtorkowy poranek również przyniósł nowe wieści- mężczyzna skoczył z puławskiego mostu, lecz przeżył.

 / Fot. Robert SzczepaniakDo pierwszego ze zdarzeń doszło około godziny 20:30 w okolicach dworca PKP Puławy Miasto. Jak wyjaśnia rzecznik Straży Ochrony Kolei do wypadku doszło w okolicach peronu dworca. Pociąg relacji Kraków Płaszów- Lublin "Jagiełło" utrudniał ruch przez około trzy godziny, w tym czasie trwały czynności- wyjaśnia Piotr Stefaniuk.
Według poszlak puławskich mundurowych 19- latka popełniła samobójstwo. Puławska policja będzie ustalać motyw, oraz szczegóły tego zdarzenia- mówi Marcin Koper, rzecznik KPP w Puławach.

Do kolejnego ze zdarzeń doszło we wtorek, po godzinie 9:00. Wtedy to mężczyzna skoczył z puławskiego mostu. Mężczyzna po przepłynięciu około 200 metrów został wyłowiony przez służby ratunkowe. W tej chwili mężczyzna jest w stanie wyziębienia organizmu, jednak Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.