Facebook Google+ Twitter

"Puls Biznesu" - Reklama sfinansuje wiaty w Warszawie?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-11-13 07:13

Stolica rusza z inwestycją publiczno-prywatną. Jak pisze "Puls Biznesu" - władze Warszawy chcą oddać wiaty przystankowe w ręce profesjonalnej firmy.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Posag_7_Panien.jpgW Warszawie do wymiany jest 1580 wiat przystankowych. Miasto zakłada, że na ich wybudowanie i obsługę trzeba wyłożyć 72 miliony złotych - czytamy w gazecie. Jednak firma, która wygra przetarg na budowę przystanków, dostanie wiaty w użytkowanie na określony czas.

Zdaniem Pawła Orlowskiego z City Ambient Media, firmy zajmującej się m.in. doradztwem strategii reklamowych, przystanki zostaną oddane na okres minimum 20 lat. Na każdym z nich może zawisnąć kilka plakatów reklamowych - zauważa "Puls Biznesu".

Zarząd miasta podpisał właśnie umowę na przygotowanie przetargu. Ma on zostać ogłoszony w pierwszej połowie przyszłego roku - czytamy w dzienniku.

Zwycięzca przetargu będzie musiał wybudować co najmniej połowę wiat według wzoru wymyślonego przez konsorcjum Towarzystwo Projektowe - Grzegorz Niwiński, Jerzy Porębski oraz Tejbrant Polska. Reszta pochodziłaby z seryjnej produkcji według wzorów zaproponowanych przez koncesjonariusza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.