Facebook Google+ Twitter

PUMA PREZENTUJE NOWE STROJE ARSENALU

Koszulki są hołdem dla wzorców z lat 90., łącząc w sobie innowacje z klasycznym designem.

Z rozmachem zostały zaprezentowane nowe koszulki Arsenalu przez jego sponsora, PUMA. Projektanci z niemieckiego koncernu przyznają, że inspiracją dla najnowszej kolekcji były wzorce modowe z lat 90. W nowej odsłonie trykotów klasyka łączy się więc z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i współczesnymi trendami.

Zaprojektowane w tradycyjnych dla Arsenalu czerwonych barwach, stroje na sezon 2016/17 stanowią odwołanie do klasycznych koszulek z końca XX wieku. Rękawki wieńczą charakterystyczne paski PUMA T7, które kryją w sobie ściągacze zwiększające przyczepność koszulek do ramion zawodników. Koszulka wykończona jest z niezwykła pieczołowitością. Logo Arsenalu zostało naszyte na materiał, podobnie jak PUMA, a na szczycie pleców dumnie stoi gotyckie „A” - jako symbol Arsenalu.

Nowe stroje zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym nowej technologii PUMA, ACTV Thermo-R. Dzięki niej koszulka jest w stanie absorbować, akumulować i uwalniać dużą ilość energii w trakcie meczu. Mikrokapsułki są wplecione w tył, jak i we front koszulki. Dzięki takiemu zabiegowi projektantów, kluczowe dla ruchu piłkarza mięśnie poddawane są mikromasażom podczas meczu, by szybciej uwalniać w nich niezbędną energię.

"PUMA dostarczyła nam świetne stroje. Zaprojektowano koszulkę, która łączy w sobie naszą londyńską klasykę ze współczesnymi trendami modowymi. Dzięki temu będziemy nie tylko dobrze się czuli, ale też wyglądali, na boisku. Nasze tradycje są dla nas i naszych fanów niezwykle istotne, więc tym bardziej cieszy mnie – i myślę, naszych fanów też ucieszy – fakt, że PUMA wzorowała się na historii Arsenalu. To bardzo dobry strój i już nie mogę się doczekać, kiedy wybiegnę w nim na boisku." - powiedział Olivier Giroud.

Nowy komplet strojów zaprezentują już 26 maja, kiedy to zagrają w Stanach Zjednoczonych przeciwko Seattle Reign na Memorial Stadium. Koszulki można już zamawiać pod adresami: www.puma.com/arsenal i www.ArsenalDirect.com.

Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=7iglrTKfiQk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.