Facebook Google+ Twitter

Punk wciąż żywy

Legenda polskiego punk rocka – zespół "The Analogs" wystąpił 8 grudnia w gdyńskim Uchu. Tłumy starszych i młodszych fanów żywiołowo przyjęły gwiazdę wieczoru.

 / Fot. Alicja RudnickaZespół "The Analogs" powstał w 1995 r. w piwnicy klubu Bronx. Początkowe problemy z wyborem wokalisty zakończyły się, gdy z zespołem związał się Dominik „Harcerz” Pyrzyna, który użycza swego głosu „Analogsom” także obecnie. Nieznany zespół rozpoczął karierę już od pierwszej płyty, podbijając swoim melodyjnym punkowym brzmieniem serca słuchaczy.

Od 13 lat cieszą się nie słabnącą popularnością, czego dowodem były skaczące rzesze fanów na koncercie w Gdyni. Muzycy stanęli na wysokości zadania i nie zawiedli zgromadzonej publiczności. Nie tylko hity jak „Era Techno” czy „Strzelby z Brigston”, ale i piosenki z najnowszej, 10 już płyty, porwały do tańca wszystkich zgromadzonych. Po zakończeniu koncertu jeszcze długo rozbrzmiewał aplauz i skandowana nazwa „Analogs”. Pozostaje tylko pogratulować zespołowi żywotności i wspaniałych fanów.

Jedynym niedopatrzeniem, lecz nie ze strony "The Analogs", a klubu Ucho, był brak after-party po zakończonym koncercie. Rozbawiona publiczność niechętnie opuszczała lokal i większość była zawiedziona, że impreza nie będzie miała dalszego ciągu. Być może stosunkowo niska cena biletu nie zachęciła klubu do przedłużenia zabawy.

"The Analogs" po raz kolejny pokazali klasę i że są warci swojej popularności w środowiskach punkowych nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Komu nie udało się zapoznać ze streetpunkiem na koncercie, pozostaje kupić już dostępną, najnowszą płytę zespołu – „Miejskie opowieści”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Może się czepiam, trochę po fakcie, ale ten hit nazywa się "Strzelby z Brixton" i oryginalnie wykonywany był przez The Clash.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.