Facebook Google+ Twitter

Punkowa Grupa Rozweselająca zabawi mieszkańców Łodzi

W ramach cyklu "Wytwórnia Osobliwości", w środę 10 grudnia, w łódzkim klubie "Wytwórnia" wystąpi zespół Ja mmm chyba ściebie - czyli Punkowa Grupa Rozweselająca.

Ja mmm chyba ściebie / Fot. http://www.myspace.com/jammmchybasciebie"Ja mmm chyba ściebie - czyli Punkowa Grupa Rozweselająca, stworzona przez światopoglądowych mutantów z popsutymi hamulcami. Jest to jedyny PGR, mający za zadanie, żeby było fest milo" - tak muzycy mówią sami o sobie.

Zespół tworzy "pięciu nieokrzesanych śmiałków, podśpiewywaczy. Odnaleźli się kiedyś w dalekiej krainie, z dala od pięciolinii gam i wszelakich partytur. Aktualnie funkcjonują jako rozweselająco-podśpiewywujący, fantastyczny kwintet niesprecyzowanych form i kształtów..."

Podczas występu wyświetlony zostanie film Dariusza Nojmana "Studia Upadku" będącego opowieścią o trzech studentach Uniwersytetu Śląskiego: Daniela Grabskiego, który zaspał na ważny egzamin oraz jego współlokatorów, dilera Paczangi i schizofrenika, pół-Wietnamczyka Vifona.

Koncert odbędzie się w środę, 9 grudnia, w restauracji "Showtime", mieszczącej się przy ul. Łąkowej 29. Początek o godz. 20. Ceny biletów:
- przedsprzedaż z Kartą Wytwórnia: 0 zł
- przedsprzedaż bez karty: 12 zł
- sprzedaż przed koncertem: 12 zł
Bilety do nabycia w: www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, "CIK" ul. Piotrkowska 102a, "Strefa biletów" ul. Piotrkowska 59

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.