Facebook Google+ Twitter

Punkowe spotkanie autorskie w Jarocinie

4 czerwca w JOK w Jarocinie odbędzie się biesiada literacka Beaty Kozłowskiej, Łukasza Gołębiewskiego i Piotra Stróżyńskiego. Po części literackiej zagra Acapulco i Brudne Dzieci Sida.

 / Fot. Plakat4 czerwca, czyli w następny piątek, w Jarocińskim Ośrodku Kultury, odbędzie się impreza łącząca różne dziedziny sztuki. Słowo, obraz i muzykę. Wszystko utrzymane w klimacie spod znaku punk.

Książka "Złam prawo", która na liście najlepiej sprzedających się pozycji w Empiku zajęła miejsce obok hiciora Małgorzaty Kalicińskiej, najnowsza książka Piotra Stróżyńskiego pt. "Nienawidzę was", w której przewija się seks, stan wojenny, a nawet wątek katyński oraz moja, nieco skandalizująca ze względu na dość śmiałe sceny erotyczne, książka "Na krawędzi marzeń". Powiedziałabym kobiece spojrzenie na seks i na ciało kochanego mężczyzny.

Po części literackiej i etiudzie filmowej pt. "Ćma" która zdobyła pierwsze miejsce na 26 Międzynarodowym Festiwalu "Dozwolone do 21" zaistnieje na scenie muzyka. Mocna, dynamiczna. Kapela Acapulco oraz Brudne Dzieci Sida.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.