Facebook Google+ Twitter

Pure Football - piłka zabawna, ale nie do końca udana KONKURS!

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-06-25 17:31

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej pobudzają wyobraźnię wszystkich kibiców. To także świetna okazja dla producentów gier, aby umożliwić graczom wcielenie się w swoich boiskowych idoli.

 / Fot. materiały prasoweTaką szanse daje nam wydany niedawno Pure Football. Tytuł Ubisoftu nie zamierza jednak rywalizować z oficjalną grą mistrzostw - FIFA World Cup 2010 - o miano najbardziej realistycznej gry piłkarskiej.

Z przymrużeniem oka

Pure Football, dostępny na konsolach Xbox 360 i PS3, traktuje futbol z przymrużeniem oka. Mecze nie są rozgrywane na wielkich stadionach, lecz fabrykach czy placach, a drużyny składają się nie z jedenastu, ale z pięciu piłkarzy. Także „kreskówkowa” oprawa pokazuje, że nie jest to do końca poważny tytuł. Jedynie fakt, że w grze umieszczono sylwetki prawdziwych piłkarzy, tworzy pozory realizmu.

WYGRAJ PURE FOOTBALL NA PS3, PRINCE OF PERSIA NA PC! KONKURS JUŻ OD SOBOTY NA WWW.GIERNIK.PL

Oprócz kilku standardowych trybów rozgrywki, takich jak trening czy rozegranie pojedynczego meczu (także przez sieć), gra oferuje ciekawy tryb „Kampania”. Na początku tworzymy własnego zawodnika oraz zespół z niezbyt uzdolnionymi piłkarzami. Dzięki wygrywaniu meczy, będziemy wspinać się w rankingu, co z kolei zaowocuje awansem na mistrzostwa. Najciekawszym elementem jest jednak sposób budowania drużyny. Przed każdym meczem dostajemy informację, co należy zrobić, aby „odblokować” piłkarza przeciwnika. Gdy spełnimy te wymagania, możemy dołączyć tego zawodnika do naszego zespołu. Przypomina to trochę zbieranie drużyny z gier RPG i jest chyba najbardziej satysfakcjonującym elementem zabawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.