Facebook Google+ Twitter

Pustki na koncercie Ich Troje, czyli klapa Wiśniewskiego

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2008-10-30 08:45

Miał być tłum polskich gwiazd estrady i widownia wypełniona po brzegi fanami Michała Wiśniewskiego. Wyszła kompletna klapa.

Realizatorzy show, który na żywo transmitował Polsat, dwoili się i troili, żeby zapełnić wszystkie miejsca na parterze, by w telewizji nie widać było, jak marnym zainteresowaniem cieszył się koncert.

Jeszcze dwie minuty przed rozpoczęciem imprezy nawoływano tych, którzy kupili bilety na balkon Teatru Wielkiego, by schodzili i zajmowali wolne miejsca na parterze. W kasie sprzedano raptem 300 biletów.

Wtorkowy koncert "Zawsze naprzód, nigdy w tył - Michał Wiśniewski i Przyjaciele" przygotowano z okazji premiery najnowszej płyty Ich Troje zatytułowanej "Obcy Ósmy Pasażer!". Kilka utworów (w tym "Alleluja", "Kawa na ławę", "Idiota") promujących ten krążek zabrzmiało w czasie koncertu. Na zakończenie zespół zaśpiewał piosenkę o tym, że "Bóg jest miłością"...

Michał Wiśniewski wyraźnie pozazdrościł Piotrowi Rubikowi i do udziału w widowisku w Teatrze Wielkim zaprosił orkiestrę i chór. Zabrzmiały stare utwory (m.in. "Tango straconych", "Zawsze z tobą chciałbym być", "Powiedz", "Prawo") w nowych, mocno przerysowanych aranżacjach. Artysta z pomarańczowymi włosami robił co mógł, żeby show wyszedł jak trzeba. Kilkakrotnie zmieniał ubranie, za każdym razem przebierając się w stylizowane koszule, marynarki, kamizelki. Widać było, że również nad wizerunkiem jego żony Ani Wiśniewskiej (dawniej Świątczak) ktoś mocno pracował. Dzięki temu piosenkarka nadrabiała prezencją tam, gdzie nie radziła sobie z wokalnymi partiami. W cieniu pozostawał Jacek Łągwa, najwyraźniej w niezbyt dobrym nastroju.

Więcej przeczytasz na stronach Expressu Ilustrowanego.

(jed)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.