Facebook Google+ Twitter

Pustki zagrały w Płocku

W ubiegły piątek w Płocku zagrały Pustki. Koncert odbył się w ramach cyklu Alterstacji, organizowanego przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki w siedzibie tej instytucji.

Pustki / Fot. Antek Opolski; Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony zespołu z działu "Fotografie dla prasy" - http://pustki.pl/foto/16157 Pustki zostały założone w 1999 roku. Początkowo zespół prezentował rock alternatywny. Na polski rynek muzyczny muzycy weszli, nagrywając w 2001 roku płytę "Studio Pustki". W roku 2004 wydali kolejny album zatytułowany "8 Ohm", a dwa lata później pojawił się ich kolejny krążek "Do mi no". W ubiegłym roku wyszła ich najnowsza płyta "Koniec kryzysu". Zespół tworzył także muzykę do filmów i przedstawień teatralnych. Obecnie Pustki w składzie: Radek Łukasiewicz, Grzegorz Śluz, Barbara Wrońska oraz Szymon Tarkowski grają muzykę z gatunków rocka, post-rocka oraz popu.

Podczas koncertu w Płocku zespół zaprezentował przede wszystkim utwory z swojej ostatniej płyty "Koniec kryzysu". W repertuarze Pustek znalazły się także kawałki z "Do mi no" i starszych płyt. - Dobry kontakt z publiką i pełna swoboda zespołu, a poza tym chilloutowa muzyka. Warto było przyjść na ten koncert - podsumowuje występ Pustek jeden z uczestników koncertu.

W najbliższy piątek, również w ramach cyklu Alterstacji organizowanego przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki wystąpi Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.