Facebook Google+ Twitter

Putin i Obama w nowym klipie Jareckiego & BRK

Wczoraj na MaxFloRecTV trafił nowy klip promujący album PUNKT WIDZENIA Jareckiego i BRK. Obrazek towarzyszy znanemu z radia singlowi „Otwórz szeroko oczy”. Gościnnie w utworze pojawia się Udoo, a w samym wideo – Obama i Putin. O co chodzi?

Kadr z najnowszego klipu Jareckiego i DJ-a BRK / Fot. Screen z MaxFloRecTV– Poprzedni teledysk chłopaków, „S.O.S”, potraktowaliśmy z przymrużeniem oka. Do najnowszego podchodzimy za to bardzo poważnie. Chcieliśmy zwrócić uwagę na problemy współczesnego świata, które wydają się nas nie dotyczyć, a w rzeczywistości wcale nie są tak odległe. Patrząc choćby na ostatnie wydarzenia: to może dotknąć każdego z nas w najmniej oczekiwanym momencie – mówi Paweł Wawrzycki, manager Jareckiego i BRK. – W obrazku poza głównym bohaterem nikt nie zauważa drastycznych, ale autentycznych scen. Sytuacja zmienia się dopiero wtedy, gdy coś niepokojącego przytrafi się samym ignorantom – dodaje.Pojawienie się w klipie prezydentów USA i Rosji możliwe było dzięki zastosowaniu techniki kolażu filmowego. – Kolaż polega na wykorzystaniu fragmentów innych dzieł (filmów) w procesie tworzenia własnego obrazu. Podobnie jak w przypadku samplingu. Chcieliśmy zebrać w jednym miejscu to, co serwują nam użytkownicy serwisu YouTube z całego świata. Dzięki temu w teledysku zestawiliśmy ze sobą m.in. Baracka Obamę i Władimira Putina oraz kilka aktualnych tematów – tłumaczy Adam Gawenda z AG Studio, reżyser wideoklipu.

„Otwórz szeroko oczy” to już drugi i, co udało nam się potwierdzić, z pewnością nie ostatni klip promujący album PUNKT WIDZENIA Jareckiego i BRK. Nową płytę tego opolskiego duetu dostać można m.in. w sieci sklepów EMPiK, Saturn, Media Markt, na sklep.maxflo.pl czy empik.com.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.