Facebook Google+ Twitter

Putin jest złym carem? Szanuj cara tego, możesz mieć gorszego!

W środę rano chciałem obejrzeć, co się działo w Moskwie 12 VI 2012. Wrzuciłem odpowiednie hasło w języku rosyjskim. Zaraz wyskoczyła cała gromada filmików produkcji skrajnych nacjonalistów oraz narodowych bolszewików, ostrych jak brzytwa.

No to na dobry początek. Poczytajcie, co wygadują przywódcy ugrupowań pragnących Rosji bez Putina.

Putin to agent zachodnich imperialistów, żydowskich okupantów i obcych bandytów


Iwan Mironow (członek Komitetu Wykonawczego Kongresu Wspólnoty Wszechrosyjskiej): "Oni mordują przemysł krajowy w ramach WTO! Oni mordują naród rosyjski tytoniem i alkoholem! Oni chcą go zdusić przyzwoleniem na bezkarność obcoplemiennych band!"

www.youtube.com

Pułkownik GRU (Gławnoje Razwiedowatilenoje Upriawlienje - radziecki wywiad wojskowy) w stanie spoczynku Władimir Kwaczkow: "Znajdujemy się pod dwustronnym uciskiem. Z jednej strony jesteśmy uciskani społecznie przez kompradorską burżuazję, a z drugiej jesteśmy uciskani narodowo przez żydowską organizację przestępczą, żydowską mafię. Właśnie mafia żydowska jest tą mafią, z której niczym króliki z cylindra magika wyskakują inne etniczne ugrupowania przestępcze. [...] W tej sytuacji popierać Putina mogą tylko ludzie pragnący się zadekować albo uprawiający pozory działania we właściwą stronę. [...]

Grozi nam wybuch społeczny w postaci powstania narodowego albo rewolucji socjalnej, albo też władza skieruje ten wybuch w koryto jakiejś rewolucji pomarańczowej, błękitnej albo innej kolorowej. Koniec tego będzie taki, że nastanie faszyzm i podział Rosji na mniejsze państwa. Chyba, że podejmiemy wysiłek w celu ustanowienia dyktatury wojskowo-mocarstwowej, która zmoblizuje wszystkie siły kraju do rozwiązania wszystkich spraw."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Przy pomocy Szanownej Redakcji tego serwisu udało się ponownie zamieścić ten artykuł pod tym samym tytułem nieco wyżej w postaci już prawie doskonałej. Ta dziwaczna sytuacja wynikła ze splotu kilku nieszczęśliwych czynników, które oby już się nie powtórzyły. Tym bardziej, że wszyscy uczymy się na własnych błędach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedyś w Ameryce (USA i Kanada) nadawano ziemię za darmo białym osadnikom. Jeśli kogoś nie było stać na zakup wyposażenia do jej uprawy, mógł je otrzymać na kredyt spłacany prze lata w naturze tzn. ustaloną w umowie częścią plonów pszenicy albo kukurydzy. W dzisiejszej Rosji bezrobotni otrzymują zasiłek. a jeśli zgłoszą się na roboty publiczne dostają trzy razy tyle. To tak odnośnie podstawowych faktów. Faktem jest również, że zasób ziemi nie podzielonej między osadników w końcu się wyczerpał, a fundusze w Moskwie na zwalczanie skutków kryzysu i rozwój kraju też nie rosną same wciąż od nowa na drzewach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędruś
  • jędruś
  • 14.06.2012 13:21

ze ludzie sie bogaca w rosji ? to jest dziki kapitalizm ... taki jak niegdyś był w ameryce walka o kase na smierć i zycie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten brakujący kawałek jest i owszem w 100% słuszny. Istotnie majątek wylądował w Rosji w łapach pojedynczych osób, a reszta kraju żyje w nędzy. Do tego Putin zamiast odbudowywać całe państwo postawił na jego dozbrojenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i jeszcze czegoś zapomniałem. Obecna sytuacja płka Kwaczkowa:

Towarzysz pułkownik mówił jak najbardziej poważnie. Obecnie przebywa pod specjalnym nadzorem w więzieniu Federalnej Służby Bezpieczeństwa Lefortowo. Toczy się przeciw niemu śledztwo w sprawie gromadzenia broni i amunicji oraz przygotowań do zbrojnego buntu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najpokorniej przepraszam wszystkich PT Czytelników. Z powodu moich jezszce zbyt małych umiejętności korzystania z tego serwisu od strony technicznej wkradły się trzy poważne błędy (mam nadzieję tymczasowe):
1) Przed drugim śródtytułem zabrakło akapitu:

http://www.youtube.com/watch?v=D6A861yvQcM
(adres materiału wideo stanowiącego nagranie wystąpienia pułkownika)

2) Brak treści fragmentu wystąpienia pani Czirikowej. Treść jest następująca:
„Będąc zwykłymi uzurpatorami [mowa o „grupie Putina-Miedwiediewa”] nie są w stanie rozwiązać ani społecznych ani gospodarczych problemów kraju. Grabież trwa, obywatele są pozbawieni bezpieczeństwa, przepaść między biednymi a bogatymi jest coraz większa, tak samo jak coraz większa jest różnica między bogactwem Moskwy a nędzą Rosji. Dalsze utrzymywanie się przy władzy grupki Putina to śmiertelne niebezpieczeństwo dla naszego kraju.

Degradacja państwa, stapianie się w jedno biznesu i władzy, nielegalne wzbogacanie się, bezkarność zorganizowanej przestępczości, zamiana naszego kraju w zaplecze surowcowe Zachodu i Chin! Fakt dokonany putinowskiej uzurpacji grozi konfrontacją domową, rozpadem państwa i chaosem!”
http://www.youtube.com/watch?v=y33fBTKa5Hg

3) Są dwa takie same bezpośrednio dodane filmiki z You Tube.
Odnośnie filmiku nr 1 (materaił nacjonalistów) proszą obejrzeć go z adresu:

http://www.youtube.com/watch?v=u8FBWAeZDbk

Albo z mojego artykułu: Nie lubisz Putina? Pokochaj czarną sotnię (poprzedni w panelu autorskim).

Jeszcze raz najmocniej przepraszam!

Towarzysz pułkownik mówił jak najbardziej poważnie. Obecnie przebywa pod specjalnym nadzorem w więzieniu Federalnej Służby Bezpieczeństwa Lefortowo. Toczy się przeciw niemu śledztwo w sprawie gromadzenia broni i amunicji oraz przygotowań do zbrojnego buntu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 14.06.2012 11:52

niech rosjanie dziekuja ze mają putina a nie dyktatora stalina czy pijaka jelcyna jeden wymordował pół kraju a drugi przehulał!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.