Facebook Google+ Twitter

Putin ma większe poparcie wśród Czeczenów niż Rosjan?

Władimir Putin przeważnie wygrywa i zawsze robi to w wielkim stylu. Nie dość, że kochają go Rosjanie, to jeszcze nie potrafią ukryć swojego podziwu dla jego dumnej osoby, jego starzy przyjaciele - Czeczeni.

 / Fot. EPA/YURI KOCHETKOVPutin zdobył w Czeczenii 99,73 proc. głosów przy 99 proc. frekwencji wyborczej- taką informację podał Kreml: "Czy Putin nie mógł ogłosić, że w Czeczenii dostał 40 proc., co jest dowodem, na to, że sytuacja w Czeczenii się poprawia" - pyta Piotr Lisiewicz.

Publicysta twierdzi, że nikt z Europy w te 99 proc mu nie uwierzy, ale też nie skomentuje tej informacji. Według polskiej pisarki Herminy Naglerowej, w ten sposób rosyjski prezydent osiągnie swój cel - wymusi milczenie Zachodu: "Drwiny z pisanego oraz boskiego prawa, świadczyć mają o potędze wroga. Mają wywoływać strach oraz milczenie, które będą obezwładniać, paraliżować, przyzwyczajać do tego, że Moskwie wolno"- mówi w "Gazecie Polskiej" nr 56.

Z kolei Piotr Lisiewicz pyta, czy przypadkiem postawa naszych władz, nie jest wynikiem tej polityki strachu, prowadzonej przez Putina?

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

olek kan
  • olek kan
  • 07.03.2012 18:59

Putin w Czeczeni ma mniejsze poparcie niż w Rosji.Skąd więc ten wynik?Po prostu tam łatwiej fałszować wybory i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Vaynah
  • Vaynah
  • 07.03.2012 13:14

Ale nędzny tekst! Informacyjny flash, w ogóle nawet nie ocierający się o polityczną specyfikę Północnego Kaukazu, nie próbujący wyjaśnić dlaczego wynik wyborów w Czeczenii jest taki, a nie inny. A już pominięcie nazwiska Kadyrowa w tekście dowodzi dyletantyzmu autora. Ale cóż, z drugiej strony jest to normalny poziom Wiadomosci24.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 07.03.2012 12:59

No - podobnie jest w Polsce ,rodacy wolą, by bandziory rządzili krajem niż ludzie porządni i kompetentni!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.