Facebook Google+ Twitter

Putin rozstał się z żoną. "Będzie samotnym wilkiem dbającym o państwo"?

Prezydent Rosji rozstał się z żoną, Ludmiłą. "Nasze małżeństwo jest skończone, prawie w ogóle się nie widujemy" - powiedziała była pierwsza dama. Władimir Putin oficjalnie nie ma czasu na kobiety, ale w kuluarach mówi się, że ma kochankę i że spodziewają się drugiego dziecka.

 / Fot. Russian Presidential Press and Information OfficeTajemnicą poliszynela był fikcyjny związek Władimira i Ludmiły Putinów. Od dawna mówiło się, że małżonkowie nie żyją razem, a prezydent ma romans z 30-letnią gimnastyczką, Aliną Kabajewą. Plotkuje się nawet, że para spodziewa się już drugiego dziecka. Kreml pilnie strzegł prywatności Putina i nigdy w żaden sposób nie potwierdził tych doniesień. Według oficjalnej wersji, Putin jest bardzo zajęty rządzeniem krajem i nie ma czasu na kobiety.

Teraz jednak tabloidy dopiero zaczną plotkować: para prezydencka przyznała, że ich małżeństwo jest skończone. Ludmiła Putin poinformowała media o rozstaniu, dodała, że "rozwód był cywilizowany" i że już zawsze z Władimirem pozostaną sobie bliscy. "Nasze małżeństwo się rozpadło, bo prawie w ogóle się nie widywaliśmy" - powiedziała. Prezydent dodał, że oboje kochają swoje córki i są z nich bardzo dumni.

Mimo że Kreml zapewnia, że prezydent zajmie się rządzeniem krajem i że będzie "samotnym wilkiem dbającym o państwo", tabloidy zastanawiają się, czy formalnie zwiąże się ze swoją kochanką, Kabajewą. Chodzą słuchy, że prezydent bardzo rozpieszcza ukochaną: na urodziny kupił jej... jeden z siedmiu moskiewskich pałaców kultury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Myślę, że zniesmaczona postawą swego byłego męża Ludmiła mogłaby zacząć rozgadywać różne, niewygodne rzeczy. W totalitarystycznym ZSRR i romanowskim caracie ryzyko rozpropagowania "informacji wrażliwych" było nikłe, ale współcześnie nawet Putin musi uważać. Przecież nie można co drugi dzień zamieszczać w Pravdze informacji o tragicznym wypadku samochodowym kolejnego redaktora. Bardziej, miast kija, opłaca się tu użycie marchewki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W "Imperium Rosyjskim" była żona "cara" może wcale nie mieć fajnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj Panie Hadrianie, to nie Ameryka ;) kto wie jak na tym wyjdzie Pani Ludmiła

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podejrzewam, że pani Ludmiła pod względem finansowym wyszła na tym tak, że na chusteczki do otarcia łez jej na pewno nie zabraknie. Głowa do góry, tego kwiata jest pół Azji!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie rozwód, to odnowa moralna Rosji. Moralna żona rozstaje się z niemoralnym mężem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Program odnowy moralnej w Rosji? To chyba miał być żart?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu, Pan na poważnie o tej odnowie moralnej? Jeżeli jej symbolem mają być zegarki Patriarchy Cyryla, to biada temu współczesnemu Babilonowi :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To zła wiadomość dla Rosji. Wyraźnie godzi w program odnowy moralnej. Począwszy od wczoraj cały świat wie o tym, że nawet jeśli Putin pozostanie człowiekiem prawosławnym, to już w żadnym razie wzorem do naśladowania, przynajmniej jeśli chodzi o wstrzemięźliwość płciową. Pół biedy, jeśli ze swoją nową towarzyszką życia weźmie teraz ślub cerkiewny (poprzedni, zawarty trzydzieśli lat temu w ateistycznym ZSRR, był tylko cywilny). Domyślam się, że spowiednik prezydenta FR - jeden z ideologów integralnego nacjonalizmu rosyjskiego archimandryta Tichon Szewkunow, będzie teraz nalegał na takie rozwiązanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie, właśnie od tego zaczęłam artykuł :) Putin będzie drugim rozwiedzionym prezydentem. Pierwszym jest Sarkozy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plotki o tym, że Władimir Władimirowicz rozstał się z żoną krążyły od dawna. Co ciekawe Ludmiła bardzo rzadko pojawiała się u boku męża. Nie pełniła takiej roli, jak Carla Bruni czy Michelle Obama.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.