Facebook Google+ Twitter

Puzzle motoryzacyjne Jacka Boneckiego - rajdowe pojazdy

Kolekcja autorska puzzli motoryzacyjnych powstała z fotografii pojazdów wykonanych przez Jacka Boneckiego w różnych zakątkach świata.

kolekcja puzzli / Fot. EdipresseCo można robić w wolnych chwilach? Można iść na rower, na spacer do parku, poczytać książkę, obejrzeć film albo... układać puzzle - samemu lub z rodziną. Właśnie ten ostatni pomysł wykorzystałam, gdyż w moje ręce wpadły puzzle motoryzacyjne Jacka Boneckiego.

Autorskie puzzle Jacka Boneckiego składają się z 500 elementów. Po ułożeniu powstaje obrazek o wymiarach 480x340 mm. Układanki powstały z niezwykłych fotografii pojazdów wykonanych przez Jacka Boneckiego w różnych miejscach świata - podczas imprez i ekspedycji, na których realizuje swoją motoryzacyjną pasję.

Puzzle motoryzacyjne Jacka Boneckiego dostępne są w 5 wzorach:
Motocykl (Argentyna),
Ciężarówka (Maroko),
Raptor (Maroko),
Quad (Egipt),
Polaris (Polska).

puzzle / Fot. Weronika TrzeciakDo mnie trafiły puzzle przedstawiające motocykl z rajdu Argentyna. Jak za dawnych czasów, puzzle Jacka Boneckiego układałam wspólnie z tatą. Zajęło nam to około 6 godzin (rozłożyliśmy to na dwa dni). Ułożenie ich stanowiło dla nas nie lada wyczyn, z powodu dużej liczby szczegółów. Najwięcej problemów sprawiło nam niebo oraz motocykl. Ale było warto dla takiego efektu.

Układanie puzzli nie tylko pomaga dzieciom rozwijać pamięć, wyobraźnię przestrzenną, sprawność manualną i cierpliwość, lecz także jest także doskonałym sposobem na spędzenie czasu z rodziną. Dzięki puzzlom Jacka Boneckiego można zobaczyć pojazdy z rajdów z całego świata (w tym przypadku z Argentyny). Autorowi udało się uchwycić nie tylko pędzące pojazdy, lecz też otaczający je krajobraz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

i słusznie, bo wolne chwile są częściej niż weekend majowy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Było w weekend majowy, ale redakcja poprawiła na wolne chwile ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wolne chwile? Ciekawa propozycja...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.