Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11966 miejsce

Pyrkon 2015 ruszy 24 kwietnia. Święto fantastyki potrwa trzy dni. Zobacz zwiastun

24 kwietnia w Poznaniu ruszy Festiwal Fantastyki Pyrkon 2015. W sieci można obejrzeć oficjalny zwiastun festiwalu. Jak co roku stolica Wielkopolski przyciągnie miłośników fantastyki z całego kraju.

 / Fot. Łukasz Gdak/Polska PressNajwiększy w Polsce Festiwal Fantastyki Pyrkon 2015 rozpocznie się w Poznaniu już 24 kwietnia i potrwa trzy dni.
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2015 będzie rozlokowany w co najmniej 8 pawilonach na MTP. Podczas festiwalu odbywać się będą koncerty, wykłady, konkursy, pokazy, wystawy. Zaplanowano Games Room z planszówkami i Blok Gier Elektronicznych.

Najbardziej widowiskowa będzie - jak co roku Maskarada, czyli pyrkonowy konkurs cosplay. Organizatorzy konwentu przygotowali ponad 1000 miejsc dla fanów gier - zarówno planszowych, bitewnych i karcianych (jak Magic: The Gathering), miłośników turniejów i pokazów (tu będzie królował LoL) a także stoiska branżowe. Ceny biletów na Pyrkon 2015: Bilety normalne: 60 zł - bilet na 3 dni 25 zł - bilet na piątek 35 zł - bilet na sobotę 25 zł - bilet na niedzielę (osoby niepełnoletnie przez cały czas trwania imprezy muszą mieć przy sobie oświadczenie rodzica o wyrażeniu zgody na pobyt na Pyrkonie).

Czytaj także: Terminator: Genisys - oficjalny zwiastun już w sieci. Premiera 1 lipca


Bilety ulgowe (dla dzieci do 12 roku życia) 10 zł - piątek 20 zł - sobota 10 zł - niedziela Dzieci do 6. roku życia wchodzą na teren Pyrkonu za darmo. Bilety na Festiwal Fantastyki w Poznaniu można kupić za pośrednictwem serwisu uczestnicy.pl oraz podczas trwania Festiwalu Fantastyki Pyrkon.Źródło: AIP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pod koniec kwietnia będę w Poznaniu - może uda mi się coś zobaczyć, jeśli cza na to pozwoli to na pewno, bo to znakomita impreza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.