Facebook Google+ Twitter

Pytajnik Adama Lesławczyka. Odpowiada: Adam Lutostański

Poszukując dziennikarskich tematów, spotkałem wielu ciekawych ludzi. I tak zrodził się pytajnik Adama Lesławczyka, doszedłem bowiem do wniosku, że każdy człowiek ma coś ciekawego do powiedzenia. Dzisiaj odpowiada Adam Lutostański.

Imię, imiona,nazwisko - krótko o sobie?
Adam Lutostański. Mam także dwa imiona: Piotr i Paweł nadane na bierzmowaniu i... W każdym razie chcę zacząć używać nowego drugiego imienia podkreślającego moją polskość, czyli Pol. Tamte dwa byłyby gdzieś w przestrzeni, ale nie na miejscu drugim i trzecim po moim pierwszym imieniu. Moje nowe imiona i nazwisko brzmiałyby: Adam Pol Lutostański. Krótko o sobie najlepiej napisałem na swoim profilu w24.pl. No ale: Jestem człowiekiem, Polakiem, patriotą (a w co wierzysz? - w Polskę wierzę), raczej poganinem, racjonalistą, kibicem polskiej ligi
piłkarskiej, Górnika Zabrze, Pogoni Lwów, Polonii Wilno i innych kresowych polskich klubów, a także miejscowych warszawskich. I'm a shy guy. Jestem sobą i będę. Lubię przywalić. Jestem zawzięty. Nie odpuszczam. Lubię dyskutować. Umiem być gołąbkiem i ogólnie jestem łagodny, ale często mnie "nos strzela", bo naturę prawdziwą to mam jastrzębia. Lubię rozszarpywać i tępić bez litości pewne myślenie antypolskie.

Co najchętniej wspominasz z dzieciństwa?
To, że nie musiałem się martwić jak zarobić. W zasadzie nie wspominam dzieciństwa. Dopiero teraz czuję, że żyję a zawsze chciałem żyć tak.

Co najchętniej wspominasz z okresu nauki?
Szkołę życia jaką mi dał uniwersytet. Na pewno byłbym gorszym, gdybym tam nie poszedł. Z uniwerku najmilej wspominam przyjaciół i wspólne wyjazdy, BUW, akademiki, miłości, imprezy, to, że wreszcie w jednym miejscu spotkałem ludzi na poziomie, a nie meneli jak zwykle.
Niestety często dalej spotykam meneli, ale jestem już uodporniony. Nie oczekuję wiele od ludzi. Wielu niestety jest zwyczajnie głupich i mnie zawodzi. Okres nauki mi się nie skończył. Ja zawsze będę się uczył, bo lubię.

Najgłupsza rzecz, którą zrobiłeś ?
Dużo ich było więc nie wiem co wybrać :) Poza tym nie pamiętam najgłupszych rzeczy obecnie.

Największa porażka?
Nie przypominam sobie obecnie. Za dużo ich było. Poza tym kto lubi się chwalić tym, co mu w życiu nie wyszło. No może za mało przeciwstawiam się ślązakowcom i ich ideologii. Powinienem bardziej, a za bardzo im odpuszczam. Wszystkich polskich patriotów zapraszam do prostowania głupot jakie codziennie tworzą i produkują RAŚowcy i ŚRSowscy (Śląski Ruch Separatystyczny).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Bardzo fajny pomysł

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo sympatyczna forma poznania innych ludzi z portalu. Sa różni ludzie, jedni są otwarci i chętnie mówią o sobie, inni wręcz przeciwnie. Mimo wszystko Lesławie dziękuję za twoje pytajniki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem ostatnią chyba z osób ,która pisze zgryźliwe komentarze.Czy prawdę można nazwać zgryźliwym komentarzem.Punkt siedzenia nie jest wyznacznikiem nieomylności Szanowny Panie Redaktorze.Reszty nie będę komentował i nie będę nikogo pouczał, bo to nie moja bajka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale chyba nie ma przymusu odpowiadania na Pana pytania? Nie każdy chce i lubi opowiadać o sobie i nalezy to uszanować, a nie pisać takie zgryźliwe komentarze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.07.2010 09:48

A może zwyczajnie skromność:) pozdrawiam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No nie zupełnie super bo właśnie od kolejnych redaktorów ( a przynajmniej takie mających tabliczki) otrzymałem wymijające odpowiedzi,że nie są redaktorami w24.Po prostu osłupiałem.Mam nadzieję, że nie jest to jakaś chorobliwa tajemniczość czy jakowyś syndrom chorobliwy nie daj Boże.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.07.2010 09:22

Super bo udaje mi się kolejną osobę "poznać".....ale, ale te pytania zmuszają człowieka do spojrzenia w tył, do wspomnień. Ja np. wolę tego nie robić, nie rozklejać się choć wiem że jednak przyjdzie taki dzień:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zwróciłem się do dwóch osób, jedna mi odmówiła( mężczyzna),a kobieta, zresztą bardzo sympatyczna- waha się.Najczęściej odmawiają redaktorzy i wydawcy. Zupełnie tego nie rozumiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też miałam okazję poznać Adama osobiście... Bardzo skomplikowana figura, ale nie da się Go nie polubić. Myślę też, że trochę przesadza(sz) z tym poczuciem humoru - mieści się raczej w granicach normy.

Interesująco według mnie by było, gdyby pan Lesław przepytał również naszą szanowną Redakcję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.