Facebook Google+ Twitter

Pytajnik Adama Lesławczyka. Odpowiada: Livia Kolan

Livia Kolan - gdańszczanka, studentka bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Jej miłość do Tatr sprawiła, że do studiowania wybrała Kraków - bo to bliżej do gór. Marzy o pracy w wydawnictwie, bo książki to jej pasja.

Livia Kolan / Fot. Album LiviiImię, imiona, nazwisko - krótko o sobie?
- Livia Kolan. Studentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na UJ. Zakochana w książkach i górach. Pochodzę z Gdańska, ale miłość do Tatr sprawiła, że na studia wyjechałam aż do Krakowa. Najbardziej brakuje mi rodziny. Moim zawodowym marzeniem jest praca w wydawnictwie, najlepiej zajmującym się wydawaniem książek dla dzieci i młodzieży. Prywatnie chciałabym być z kimś, kto będzie mnie wspierał i rozumiał moją potrzebę bycia sam na sam z myślami od czasu do czasu. Lubię oglądać mecze piłki nożnej, szerokim łukiem omijam jedynie polską ligę, ponieważ dla mnie nawet w Ekstraklasie ruszają się stanowczo za wolno.

Co najchętniej wspominasz z dzieciństwa?
- Wszystko. Stan ducha w jakim się wtedy człowiek znajduje. Beztroskę. Zabawy na świeżym powietrzu, budowanie domków z poduszek, przedszkole.

Co najchętniej wspominasz z okresu nauki?
- Nie co, a kogo. Moją wspaniałą polonistkę mgr Lucynę Waszkowską. Cudowna kobieta, która pomogła mi wybrać właściwą drogę.

Najgłupsza rzecz, którą zrobiłeś?
- Staram się nie skupiać na błędach, tylko wyciągać z nich wnioski na przyszłość. Każdy błąd wzbogaca nasze doświadczenie życiowe, każda najgłupsza rzecz jaką zrobimy, może w przyszłości zaowocować czymś dobrym.

Livia Kolan w Tatrach / Fot. Album LiviiNajwiększa porażka?
- Za młoda jestem na największe życiowe porażki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Miałam przyjemność uczestniczyć razem z Livią w krakowskich spotkaniach DO. Powtórzę za Pawłem - jest ciepłą, mądrą osobą, która nie boi się wyrażania własnych poglądów, a jednocześnie nie usiłuje ich nikomu narzucać.
Nb. Paweł to też świetny facet:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się w 100 procentach z moimi przedmówcami, Livia to bardzo ciepła, inteligentna i silna dziewczyna, która wie czego w życiu chce i uparcie do tego celu dąży ;).

Ps. pierwsze zdjęcie jest zrobione w Parku Chorzowskim oczywiście mojego autorstwa:P.

Dla autora 5+ za ciekawy wywiad :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

:-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

To zależy głównie od moderatorów, bo chwilowo idzie 1 lub 2 na dzień.No cóż poczekamy,może zwiększą tempo pracy?Wydaje mi się,że dzięki pytajnikom możemy się odrobinę poznać. I to jest główny cel pytajnika.W zapasach mam około 30 zarówno z Polski jak i mediów polonijnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziekuję za możliwośc poznania ludzi z W24.
A dla Livi życzenia, aby jej marzenia stały się rzeczywistością.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem w gronie osób, które poznały Livię.
Lesławie?... kto następny?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby nie takie formy wywiadów, to nie miałbym okazji poznać wilu wartościowych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też miałem okazję poznać Livie osobiście podczas spotkania zorganizowanego przez Lesława w Ojcowie. Cieszę się, że jest wśród nas :) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i Lesławowi za przeprowadzenie tego wywiadu. Dzięki niemu możecie mnie poznać z innej strony :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Różne są firmy wywiadu ale pomylić ankietę z rozmową,to nie wymaga komentowania.Lepiej jednak pisać niż komentować i może się mylę,ale chyba z dozą złośliwości czy zawiści.Różni ludzie mają prawo przedstawić tą samą osobę i zawsze ich ocena będzie tylko subiektywnym odbiorem.Moja jest taka jaką przedstawiłem.Pozdrawiam malkontentów i piszących lepiej,dla których mam szacunek wielki.O wielu ludziach pisało wielu- ale to sprawa bibliografów,którzy w tej dziedzinie są specjalistami,przynajmniej dla mnie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.