Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

45392 miejsce

Pytajnik Adama Lesławczyka. Odpowiada redaktor Robert (Bob) Kozak

Wędrując w poszukiwaniu dziennikarskich tematów, spotkałem wielu ciekawych ludzi. Aktywnych Polaków, przedsiębiorczych Polonusów, pieczołowicie kultywujących tradycje swoich przodków i obcokrajowców, zakochanych w mojej ojczyźnie, Polsce.

Bob Kozak i jego akordeon / Fot. Album Boba KozakaI tak zrodził się pytajnik Adama Lesławczyka, doszedłem bowiem do wniosku, że każdy człowiek ma coś ciekawego do powiedzenia, ale pewne cechy osobowości są często wspólne.

Imię, imiona, nazwisko - krótko o sobie?
Robert (Bob) Leslie Kozak. Urodziłem się w Polsce, studia ukończyłem w Kanadzie w SFU (Simon Fraser University). Mieszkam wraz z małżonką Daisy w najpiękniejszej części Kanady, prowincji Brytyjskiej Kolumbii. Jestem założycielem i głównym redaktorem Polonia News Magazine . Uwielbiam muzykę, od dziewiątego roku życia uczyłem się gry na akordeonie. W 2004 założyłem swój zespół muzyczny Jambalaya Band , jak również jestem akordeonistą i solistą w rosyjskim cygańskim zespole Romane. Od ponad 20 lat prowadzę swój business i zastanawiam się, jak ja znajduję na to wszystko czas. W 1998 roku podczas wizyty słynnego boksera Muhammada Ali w Vancouver byłem głównym odpowiedzialnym za jego bezpieczeństwo i jego osobistym "body guardem" w tym czasie.

Co najchętniej wspominasz z dzieciństwa?
Rozgrywane mecze piłki nożnej z kolegami z podwórka i wyprawy rowerowe na wieś do moich dziadków.

Co najchętniej wspominasz z okresu nauki?
Sport i lekcje muzyki.

Najgłupsza rzecz, którą zrobiłeś?
Na to zawsze jeszcze jest czas.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.