Facebook Google+ Twitter

PZPN czyli prywatny zajazd piłki nożnej

Stwierdzenie prezesa G. Lato, że zarabia nie 170 tysięcy złotych, a 50 tys. zł i to brutto miesięcznie bez żadnych dodatków, jest zwykłym sprostowaniem. Rozsiewane pogłoski o wysokich zarobkach prezesa są pomówieniem.

Podziały w społeczeństwie

Gdy obywatel, który odczuwa skutki kryzysu, słyszy takie wyznania, może jedynie się zdenerwować albo powiedzieć: "I tym razem władza mnie zawiodła".

Poświęcenie Kręciny

Powinien odejść G. Lato, a odszedł sekretarz generalny związku Zdzisław Kręcina. To świadczy jak prywatny jest statut związku. W sytuacji, gdy ponad połowa społeczeństwa domaga się odwołania prezesa G. Lato, jego nie można odwołać, bo musiałby zwołać walne zgromadzenie, a to nie takie proste. Jak się dowiadujemy, lepiej i prościej jest odwołać sekretarza generalnego.

Czy prywatny zajazd?

Stosunki dawnych kolegów z boiska G. Lato prezesa i Jana Tomaszewskiego posła, którzy razem odnosili w reprezentacji w MŚ 74. pod wodzą Kazimierza Górskiego największe sukcesy w piłce nożnej dla Polski, niech będą odpowiedzią.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To jest tylko potwierdzenie. PZPN to PZPR.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rk
  • rk
  • 01.12.2011 17:24

PZPN to ostania przechowalnia PZPR ,która przynosi tym tzw. działaczom ciężkie pieniądze. Ci ludzie są nietykalni, bo mają powiązania z obecną ekipą rządową. Są chronieni ...... nawet się z tym nie kryją ,widać to jak działa minister sportu. Chcą zakopać sprawę ,zmęczyć społeczeństwo przeciągać sprawę, aż ludziom to się znudzi .

To co się dzieje obecnie w polityce i gospodarce ,to szczyt dna - bez wątpienia....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.