Facebook Google+ Twitter

PZPN: informacje o odebraniu Polsce Euro są nieprawdziwe

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-04 18:53

Adam Olkowicz, przewodniczący Zespołu do spraw Euro 2012 w PZPN powiedział IAR, że informacje niemieckich mediów o możliwości odebrania Polsce i Ukrainie organizacji Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku są bezpodstawne.

Zdaniem Adama Olkowicza informacja jest elementem wojny psychologicznej przed niedzielnym spotkaniem Polska-Niemcy podczas Euro 2008. Szef Zespołu do spraw Euro mówi, że Polacy spokojnie i zgodnie z planem przygotowują się do mistrzostw w austriackim Bad Waltersdorf. Adam Olkowicz ma nadzieję, że Polska wygra niedzielny mecz z Niemcami i wówczas rewelacje niemieckich mediów stracą na znaczeniu oraz okaże się, że miały one na celu jedynie wywołanie zamieszania w polskim obozie.

Przedstawiciel PZPN podkreślił, że przy okazji takich imprez jak Euro 2008 i Euro 2012 odzywają się wielkie emocje, bowiem zwycięstwo w takim turnieju oznacza dla wygranych prestiż i wielkie pieniądze.
Niemiecka Agencja Prasowa (DPA) podała, że UEFA zastanawia się nad odebraniem Polsce i Ukrainie organizacji Mistrzostw Europy 2012. Agencja powołuje się na informację uzyskaną od jednego z przedstawicieli UEFA, który nie chciał jednak ujawnić swojego nazwiska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

"Agencja powołuje się na informację uzyskaną od jednego z przedstawicieli UEFA, który nie chciał jednak ujawnić swojego nazwiska."
Jasne....:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.06.2008 19:00

delikatne ponaglenie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.