Facebook Google+ Twitter

PZPN kończy współpracę z Tomaszem Rząsą

Według informacji przekazanych przez PZPN, Tomasz Rząsa nie będzie już odpowiedzialny za kontakty medialne piłkarskiej reprezentacji Polski. Jego obowiązki przejmie rzecznik prasowy związku - Jakub Kwiatkowski.

 / Fot. Roger GorączniakPolski Związek Piłki Nożnej poinformował, że z dniem 23 października 2013 roku została zakończona współpraca z Tomaszem Rząsą, zajmującym stanowisko koordynatora reprezentacji Polski ds. kontaktów z mediami. W swoim komunikacie PZPN dziękuje Rząsie za ponad dwa lata pracy z reprezentacją. Od dnia 24 października jego obowiązki przejmie rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski - donosi Sport.pl.

Rząsa był 36-krotnym reprezentantem kraju, byłym piłkarzem m.in. Feyenoordu Rotterdam, Partizana Belgrad i SV Ried. W sztabie drużyny narodowej pracował od września 2011 roku.

"Chciałbym podziękować wszystkim za dotychczasową współpracę" - napisał Rząsa w SMS-ie wysłanym do dziennikarzy.

W przyszłym tygodniu prezes PZPN Zbigniew Boniek ogłosi nazwisko nowego trenera reprezentacji. Przed tygodniem, po zakończeniu nieudanych eliminacji mistrzostw świata, rozstano się z Waldemarem Fornalikiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.