Facebook Google+ Twitter

PZPN skarży PKOl

Polski Związek Piłki Nożnej zaskarżył decyzję Trybunału Arbitrażowego ds. sportu przy PKOl z dnia 4 czerwca 2004 roku w sprawie Widzewa Łódź.

PZPN złożył skargę kasacyjną w sprawie decyzji TA przy PKOl, która uchylała orzeczenie Związkowego Trybunału Piłkarskiego PZPN. Gdyby owa decyzja piłkarskiego związku weszła w życie, Widzew Łódź miałby karę zawieszenia licencji na czas nieokreślony.

***
Opinia autora teksu:

Ciekawa jest ta polityka PZPN. Święte krowy z ul. Miodowej to mogą składać do sądu odwołania, zażalenia, skargi oraz inne tego typu dokumenty. Ale jak już jakiś klub postraszy ich sądem to zaraz podnoszą lament, że to nie fair, że niezgodne z prawem, a czasem wykluczeniem ze struktur związku straszą. No, ale takie rzeczy to tylko w Polsce. Wszyscy znają ten wielki syf. Szkoda tylko, iż te wszystkie teatrzyki są fundowane za pieniądze, które mogłyby zasilić polską piłkę, a nie być "przejadane". Sądów nie słuchają, PKOl-u nie, o ministrze sportu, czy UEFIE nie ma w ogóle co wspominać. Przecież wielcy fachowcy najlepiej wiedzą jak uleczyć futbol w naszym kraju. Tyle, że panowie związkowcy tak jak piłka w Polsce zatrzymali się w PRL-u i ciągle tam tkwią.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.