Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32064 miejsce

"Qchnia Queer" dla poszukujących inspiracji kulinarnych

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-10-26 16:59

Szymon Niemiec - twórca polskiej Parady Równości, wieloletni aktywista środowisk homoseksualnych, a od 2005 roku duchowny Wolnego Kościoła Reformowanego w Polsce wydał właśnie swoją drugą książkę pod intrygującym tytułem "Qchnia Queer".

 / Fot. mat.prasowyTym razem nie jest to publikacja o jego życiu, czy też o ruchu gejowskim. Czytelnicy, którzy wcześniej mieli okazję zapoznać się z jego "Tęczowym kolibrem na tyłku" wiedzą już, że Szymon ma dwie pasje w życiu. Jedną z nich jest kuchnia, drugą fotografia.

W swojej najnowszej książce, pod wielce mówiącym tytułem "Qchnia Queer", autor zebrał w jedną całość zbiór felietonów kulinarnych, którymi dzielił się przez kilka lat z czytelnikami kilku portali internetowych. Pośród nich znajdziemy przepisy, porady i ciekawostki, dotyczące gotowania potraw smacznych, tanich, a przede wszystkim łatwych do przygotowania.

Ponieważ samotny mężczyzna w kuchni może być geniuszem lub horrorem, Szymon Niemiec - prowadząc własny program kulinarny w telewizji Gay-TV.pl uczy jak gotować smacznie i zdrowo.
Jednak jego książka kucharska, to nie tylko zbiór smakowitych felietonów kulinarnych, połączonych z przepisami z całego świata, ale także zdjęcia polskich modeli.

Ta publikacja jest doskonałą propozycją nie tylko dla mężczyzn homo- i biseksualnych, ale także dla wszystkich, którzy poszukują inspiracji w kuchni i na stole. Qchnia Queer powinna znaleźć się w bibliotece każdego smakosza.

Książkę wydała amerykańska firma Create Space, i jest ona dostępna w największej na świecie księgarni internetowej Amazon.com. Od listopada będzie również można nabyć ją w sklepie warszawskiego klubu Fantom, przy ul. Brackiej 20a. Jednocześnie uruchomiono sprzedaż w postaci e-book'a. Więcej
informacji o książce można znaleźć na stronie: http://www.qchniaqueer.info

Materiał prasowy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.