Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8623 miejsce

QNDEL – nowy projekt muzyczny dla dzieci!

QNDEL to nowość na polskim rynku muzycznym dla dzieci. Wydawnctwo to skierowane jest do najmłodszych miłośników muzyki. Zajmuje się wydaniem płyt z cyklu „Bawimy, uczymy, śpiewamy“.

Pierwsza płyta z tego cyklu nosi tytuł „Poznajemy świat“. Kompozytorem piosenek, czyli tytułowym „QNDLEM“ jest bardzo znany polski muzyk i kompozytor, który jednak w tym projekcie nie chce zdradzać swojego nazwiska, woli występować w nim anonimowo. „QNDEL“ skomponował m.in piosenkę dla dzieci „Zostań moją przyjaciółką“, która na YOUTUBE ma ponad 5 mln odsłon, a liczba odsłuchań ciągle idzie w górę.
QNDEL to nowość na polskim rynku muzycznym, choć kompozytor, który chce być w tej chwili anonimowy, pisze dla dzieci od wielu lat. / Fot. Fot. Okładka płyty

Łączne wyświetlenia wszystkich piosenek skomponowach przez "QNDLA" na YOUTUBE wynoszą ponad 120 mln!!!

Cena płyty to niespełna 20 zł, więc kwota bardzo przystępna, warto, aby dziecko miało w swojej muzycznej kolekcji płytę „Poznajemy świat“. W chwili obecnej w propozycjach muzycznych Empik.com krążek dla dzieci zajmuje wysokie lokaty, a cały czas pnie się jeszcze wyżej.

Czy „QNDEL“ odniesie sukces na polskim rynku muzycznym?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.