Facebook Google+ Twitter

Queer Weekend w Warszawie

W ten bardzo długi weekend będzie kolorowo, wiosennie i przede wszystkim - queerowo. Zapraszamy na nasz Queer Weekend w Warszawie - mówi koordynatorka KPH Q Monika Czaplicka.

okładka filmu / Fot. materiały dystrybutoraKampania Przeciw Homofobii od stycznia może pochwalić się nową grupą - KPH Q. Q symbolizujące queer odwołuje się do teorii zaprzezentowanej przez Judith Butler. Po wyjaśnienie teorii zapraszam na kursy akademickie, ale to co warto zapamiętać, to jedno słowo: płynność. Nasza tożsamość się zmienia, ulega przekształceniom i jest płynna. Do tego odwołuje się właśnie festiwal Queer Weekend, który zacznie się dzisiaj, a potrwa aż do poniedziałku wieczorem.

Program Queer Weekendu:

czwartek, 25 lutego; Usta Mariana (Brzozowa 37) - impreza Starterbox 20.30; zaczynamy Stand-up comedy z Elą Wycech, Sylwią Wróblewską, Karolem Tymańskim oraz (miejmy nadzieję) Tomaszem Kammelem. Od 22 zajmie się nami duet DJów, którzy zapewnią nam zabawę do białego rana.

piątek, 26 lutego; urodziny Trans-Fuzji; nasi przyjaciele z TF obchodzą 2. urodziny! Przyjdźcie do klubu Zwiąż mnie (11 Listopada 22) i dajcie się ponieść waszej drugiej naturze.

sobota, 27 lutego; ŚniadanQo w Kanapkarni (Krakowskie Przedmieście 11); o 12 zjedz z nami pożywne śniadanie (we własnym zakresie) i zobacz czym się zajmujemy, jak możesz się zaangażować w wolontariat i co z tego będziesz mieć.

niedziela 28 lutego; tęczowe podchody w poszukiwaniu wiosny! 13, Pola Mokotowskie; spotykamy się koło Metra Politechniki pod pomnikiem na Polach; ogrzewani promieniami wiosennego słońca urządzimy sobie spacer w poszukiwaniu tęczowych oznak nadciągającej wiosny, po którym zapraszamy do jednego z pobliskich pubów, żeby się ogrzać, wysuszyć i pointegrować nad szklanką herbaty

poniedziałek 1 marca; Insomnia Club (Wilcza 58A) zaprasza na Queerowy pokaz filmowy; zaczynamy o 19 seansem filmu "Smażone zielone pomidory", a później już będzie tylko lepiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.