Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7376 miejsce

questus BLOG: startujemy!

Firma questus, Akredytowane Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne brytyjskiego The Chartered Institue of Marketing uruchomiła bloga. Tematyka questus BLOG obejmuje treści o ideach, zdarzeniach, ludziach i innowacjach.

Firma questus, Akredytowane Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne brytyjskiego The Chartered Institue of Marketing uruchomiła autorskiego bloga. Od początku marca w wirtualnej przestrzeni funkcjonuje zupełnie nowe miejsce, które w założeniu ma gromadzić treści dotyczące idei, zdarzeń i ludzi, którzy wywarli największy wpływ na otaczającą rzeczywistość.

Tematyka bloga koncentruje się głównie wokół relacji między przeszłością, a nadchodzącymi innowacjami. Autorzy, wśród których znajdziemy m. in. dr hab. Roberta Kozielskiego, autora książki „https://www.amazon.co.uk/d/Books/Building-Successful-Business-Through-Four-Leaf-Clover-Paradigm/1787141217/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1489568810&sr=8-1&keywords=kozielski+robert+book” starają się udowadniać, że wpływ zarówno na teraźniejszość, jak i dzień jutrzejszy mają minione wydarzenia. Na questus BLOG znajdziemy zatem informacje m. in. o https://questus.pl/blog/philip-kotler-marketing/, twórcy współczesnego marketingu czy leciwych, ale wciąż używanych na… Pentagonie – https://questus.pl/blog/dyskietka-nosnik-zmian/.

Ponadto na blogu możemy przeczytać o innowacjach, które zdaniem autorów dopiero odmienią współczesny świat. Sztuczna inteligencja, virtual reality czy https://questus.pl/blog/connected-life-internet-of-things/ to technologie, które nie tylko budzą wielkie nadzieje, ale rodzą również ogromne https://questus.pl/blog/cyberochroniarz-najbardziej-pozadany-zawod-swiata/, których nie do końca jesteśmy świadomi. Jak odnajdziemy się w świecie, w którym prywatność niemal nie istnieje, a każdy nasz ruch jest https://questus.pl/blog/prywatnosc-jestes-waluta/ przez niezliczoną ilość firm?

Robert Kozielski wraz ze współpracownikami porusza również tematy stricte marketingowe, radząc choćby, jak skutecznie zarządzać organizacją jutra. Warto jednak zauważyć, że wszelkie treści pisane są w odniesieniu do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. To właśnie zmiany biznesowego środowiska nakreślają kierunek treści na questus BLOGu.

questus BLOG znajduje się pod adresem: http://questus.pl/blog/.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.