Facebook Google+ Twitter

Quo vadis, Germanio? - neonaziści walczą o wyborców

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-01-13 11:26
  • Creative Commons

Już po raz drugi w tym roku, dolnosaksońskie Hameln stało się sceną prowokacyjnych wystąpień neonazistowskiej NPD. Czy żałosne próby zdobycia wyborczych głosów przez spadkobierczynię NSDAP, przyniosą jej sukces w zbliżających się wyborach do rządu krajowego (Landtagu) w Hanowerze? Wiadomości24.pl zapraszają na fotoreportaż z dzisiejszej demonstracji.

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: "Socjalnie znaczy narodowo"? Demagogia, czy głupota? Fot. Adam Jacek Pisula
"Socjalnie znaczy narodowo"? Demagogia, czy głupota? Fot. Adam Jacek Pisula

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (35):

Sortuj komentarze:

Panie Dawidzie, sztuka obrażania panu dobrze leży. W takim razie pokaż pan coś godnego od siebie? Na razie nic dotąd nie oglądałem. Trochę trzeźwego spojrzenia...
Mimo to cieplutko pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.03.2010 22:38

Fotoreporter z Ciebie jak z koziej dupy wentylator:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę że tutaj mało komentujących ? Staraj się dać coś nowego, czy tam nic się nie dzieje ? Ja dzisiaj miałem dać artykuł, miałem już na ukończeniu a przy okazji dobra niemiecką technologię, prostą i dającą duże oszczędności. Żona wybiła mnie to z głowy. W każdym bądź razie nie z tym materiałem. Jutro skopiuję "DzN" w którym list do prezydenta i moje materiały z "Wiadomości24".pl, zajrzyj, przydadzą się podpowiedzi (komentarze). Wydaje się mnie że ciężkie chmury nade mną. Chociaż nie taką wichurę musiałem przetrwać. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.11.2009 18:46

Bardzo celny komentarz, Piotrze...

Komentarz został ukrytyrozwiń

W którymś z komentarzy było coś takiego jak likwidacja organizacji. Takie myślenie to podstawowy błąd który popełniono w Niemczech w latach 30-tych ubiegłego wieku co kosztowało ok. 5 mln ofiar w Niemczech zanim zaczął się : " Drang nach Osten ".
Reszta nabrała wody w usta a w obliczu sukcesu i propagandy poparła przywódcę podniesionego do rangi " Bóstwa ". Jak jest organizacja legalnie to jest też możliwość kontroli i uświadamiania społeczeństwa ale kiedy coś po cichu urośnie jak placek drożdżowy i wymknie się spod kontroli, to jest "Musztarda po obiedzie".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie sposób przejść obok tego bez komentarza.Sam problem NPD w tym momencie uważałbym za marginalny. Natomiast połączenie trzech niemieckich "Żywiołów" : niemiecka mentalność, NPD i Związek Wypędzonych na czele z Eriką Steinbach zaskoczy wszystkich Europejczyków. Do tego należy dodać, czy to się komukolwiek podoba, czy też nie że Niemcy stoją wobec jednej tylko alternatywy, "zaciśnięcia pasa". A to jeszcze bardziej rozkręci niezadowolenie i poparcie dla NPD. Polakom zawsze tłumaczyłem żeby byli zadowoleni z "parasola" moskiewskiego bo to było nam potrzebne przez te 50-ąt lat. Teraz jesteśmy największym państwem z dawnego "bloku wschodniego" i wszystko zależy jak postąpimy. Jak będziemy chcieli ugrać cokolwiek dla siebie a zapomnimy o interesach mniejszych państw i przymkniemy oko na ich krzywdę, to będą pluć na nas jak my na Niemców przez kilkadziesiąt lat. Lepiej zachować się skromnie i porządnie. Zajmowałem się problemem niemieckim i widzę że sytuacja jest patowa. W niedalekiej przyszłości odezwie się " duch nadludzi ", tym bardziej że mają pretensje w sprawie obciążeń finansowych i pompowania kapitałów w sąsiednie narody. Ja na ich miejscu wolałbym stracić kapitały, wyrównać standardy życia i
uratować " zjednoczenie Europy ". Niemcy powinni przejrzeć że skończyły się czasy konsumpcjonizmu a każdy wysiłek powinien inicjować powstanie zdrowych instrumentów United States Europa. A z tym w stosunku do innych kontynentów jesteśmy do tyłu.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego nikt nie zareagował na (skądinąd idiotyczne) komentarze Salvatore...?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Straszne....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny reportaż.
Duże brawa za podpisy, Adamie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetny fotoreportaż!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.