Facebook Google+ Twitter

"Quo Vadis Polonio". Polonia dyskutuje w Oberhausen o sporcie

Oberhausen to centralne miejsce spotkań Polonii. Tym razem Restauracja Gdańska zaprasza na dyskusję wszystkich zainteresowanych sportem polonijnym, kibiców i działaczy sportowych.

 / Fot. Samo życie- plakat imprezy.Polonijny dwutygodnik "Samo Życie", organizuje publiczną debatę na temat sportu polonijnego z cyklu "Quo Vadis Polonio".

Debata odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia o godz. 16.00 w restauracji "Gdanska" w Oberhausen (Altmarkt 3), poprowadzi ją redaktor Jacek Tyblewski, szef redakcji polskiej radia Funkhaus Europa.

Wśród gości będą między innymi: przedstawiciele konsulatu RP w Kolonii, Kongresu Polonii Niemieckiej, mediów, organizacji polonijnych oraz polscy piłkarze grający w Niemczech.

Nie zabraknie również dobrej muzyki w wykonaniu Krzysztofa "Ptaka" - wokalisty zespołu rockowego COMMUNA. Całość nagrywana będzie przez polonijną telewizję PEPE TV.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Będą jeszcze debatować dwadzieścia lat a rozwiązań systemowych jak nie było, tak i nie wiadomo kiedy będą? Typowym przykładem jest PZPN i "AMBER GOLD".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzisiaj jestem pozytywnie nastawiony, dlatego dałem każdej z Pań po punkcie :)) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dorotko, dziekuję za zainteresowanie. Ja w tym czasie jestem w Polsce na plenerze. Będzie za to relacja z pleneru i zdjecia z kotliny kłodzkiej. Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No popatrz, Izo, zastanawiałam się, czy o tym nie napisać, ale pomyślałam sobie, że Ty pewnie to zrobisz... No i nie pomyliłam się. Też dostałam zaproszenie od Pana Paszka. Pozdrawiam!

@ Dorota Michalczak
Pani Doroto, relacja z debaty będzie na: www.pepe-tv.de

Komentarz został ukrytyrozwiń

Isabello czy będzie relacja z debaty?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.