Facebook Google+ Twitter

R .Kalisz rozmienia się na drobne

Wniosek o postawienie Kaczyńskiego i Ziobry przed Trybunałem Stanu jest wyśmiewany przez zachowanie Kalisza.

Komisja śledcza zajmująca się badaniem okoliczności tragicznej śmierci Barbary Blidy zakończyła swoją pracę. Raport komisji autorstwa przewodniczącego Ryszarda Kalisza zmierza do postawienia przed Trybunałem Stanu Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro. Powodem takiego kroku ma być wskazany przez Kalisza delikt konstytucyjny.

Jakie były reakcje po ogłoszeniu przez Ryszarda Kalisza efektów swojej pracy?

Łagodny gołąbek zmienia się w jastrzębia. Tęczowy Rysiek itp.

Tak mówili i politycy PiS u i Platformy. Pytanie czy zasłużenie? Moim skromnym zdaniem to efekt stylu uprawiania polityki przez Ryszarda Kalisza. Człowiek jest z całą pewnością znawcą prawa karnego, dobrym konstytucjonalistą i pracowitym posłem. Jednak do nas płynie inny obraz tego polityka. Widujemy Go w tabloidach. Tu jakaś fotka z piękną blondynką, innym razem cudowne tańce w modnym klubie gejowskim. Ja rozumiem, że polityk nie może być cały czas śmiertelnie poważny.

Wydaje mi się jednak, że w przypadku Kalisza te śmieciowe wiadomości o jego wyczynach przesłoniły to co potrafi poseł Kalisz. Jego zaangażowanie w walkę o prawa homoseksualistów jestem w stanie zrozumieć, bo walczy o to w co wierzy i co nakazuje mu jego lewicowa dusza, ale czy obecność na platformie i taniec jest konieczne? Ja sam łapie się na tym, że oczami wyobraźni widzę Kalisza wystrojonego w pióra z ostrym makijażem i w stringach. Dobrze przyznaję, że przesadziłem. Zwracam jednak uwagę jak chęć bycia celebrytą niszczy dorobek polityczny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

PIT
  • PIT
  • 22.07.2011 18:25

TEGO NIE MOZNA NAZYWAC TRAGICZNA SMIERCIA. TO BYLO SAMOBOJSTWO CZYLI ODEBRANIE SOBIE ZYCIA .STRACH PRZED PRAWDA

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 17.07.2011 07:53

To raczej ekskomuniści włącznie z Ryszardem Kaliszem powinni stanąć przed "Trybunałem Stanu";za całokształt pracy twórczej.

Za 45 lat zamordyzmu powinni mieć,(w zależności od zajmowanego stanowiska)sądy cywilne,a potem kryminał.Zasłużyli sobie chłopcy ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
michałek
  • michałek
  • 16.07.2011 08:34

"wszystkie Ryśki to fajne chłopaki"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.